توزیع برق گیلان در آماده باش کامل
توزیع برق گیلان در آماده باش کامل
خزر: محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی اینشرکت باتوجه به احتمال بارش برف و وقوع بحران خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ های عملیاتی اینشرکت باتوجه به احتمال بارش برف و وقوع بحران خبر داد.

وی اظهار داشت: عطف به اعلام سازمان هواشناسی استان مبنی بر ورود سامانه سرد و بارش زا به گیلان ، با برگزاری جلسات کاری و تعیین اعضای کمیته بحران و همچنین با تجهیز امورهای اجرایی ، شرکت توزیع نیروی برق گیلان آمادگی کامل با مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

وی تاکید کرد: بیش از  ۱۶۰  اکیپ عملیاتی در سطح استان برای رفع ناپایداریهای احتمالی حادث شده، با امکانات لازم و مورد نیاز در حالت آماده باش قرار دارند.

هنرمند گفت: از ابتدای سال تا کنون با شناسایی و رفع عیب  نقاط قابل بهبود و حادثه خیز شبکه ،حدود ۹۰۰ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شده است تا در زمان بحران شاهد کمترین میزان ناپایداری در شبکه های  توزیع برق  باشیم.

وی در پایان تصریح کرد: راحت ترین  و سریعترین راه برای اعلام خاموشی‌ها و مشکلات در حوزه برق، دانلود و نصب اپلیکیشن برق من است که از طریق سایت اینشرکت به آدرس www.gilanpdc. ir  قابل دسترس می باشد.

i