برخورد با متولیان کم کار در توزیع مرغ
برخورد با متولیان کم کار در توزیع مرغ
خزر: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: با متولیان مسامحه کننده در نظارت بر توزیع و افزایش قیمت مرغ برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش خزرآنلاین، دادستان مرکز گیلان از برخورد قانونی با متولیان مسامحه کننده در نظارت بر توزیع و افزایش قیمت مرغ خبر داد.

مهدی فلاح میری با بیان اینکه مدیریت در توزیع مرغ درچند روز اخیر به نحو صحیح صورت نمی گیرد و بهانه ای برای سودجویان شده است، اظهار کرد: باید فرآیند توزیع مرغ از مبدا تا مصرف کننده با هماهنگی و نظارت تمامی دستگاه ‌های متولی ساماندهی شود.

وی با ابراز نگرانی در خصوص کمبود و افزایش قیمت مرغ  و چالشهای پیرامون آن تصریح کرد: استان گیلان یکی از قطب های تولید کننده مرغ در کشور است لذا بی تدبیری و عدم اقدام موثر و میدانی برخی مسولین مربوطه باعث بی نظمی در توزیع و افزایش قیمت مرغ و نارضایتی مردم استان شده است.

دادستان مرکز استان با بیان این که نارضایتی ها ناشی از ترک فعل برخی مدیران و مسئولان متولی می باشد خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی بدون اغماض با مسببین برخورد قضایی خواهد کرد.

وی گفت: مسئولان امر با حضور میدانی خود در رفع مشکل و کنترل بازار اقدام کرده و صرفا به آمارهای کاغذی اکتفا نکنند و مرغ هایی که با نهاده های نرخ دولتی تولید شده اند با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار گیرند.