تکمیل پروژه های بزرگ زیرساختی منطقه آزاد انزلی سرعت می گیرد
تکمیل پروژه های بزرگ زیرساختی منطقه آزاد انزلی سرعت می گیرد
خزر: مهندس سید مهدی نقوی در تداوم بازدیدهای میدانی و بررسی حضوری فرایندهای اجرایی طرح های زیرساختی این منطقه، از مجتمع بندری کاسپین و کارگاه ساخت مسیر ریل راه آهن بازدید به عمل آورد.

به گزارش خزرآنلاین، مهندس سید مهدی نقوی در تداوم بازدیدهای میدانی و بررسی حضوری فرایندهای اجرایی طرح های زیرساختی این منطقه، از مجتمع بندری کاسپین و کارگاه ساخت مسیر ریل راه آهن بازدید به عمل آورد.

اولین بخشی که از سوی سرپرست سازمان مورد توجه قرار گرفت، نظارت مستقیم بر فرآیند عملیات ترخیص محموله پنجاهمین کشتی حامل کالاهای کانتینری از مسیرکریدور چین،قزاقستان،منطقه آزاد انزلی به بندر کاسپین در سال جاری بود، در مرحله بعد مراحل اجرایی تکمیل طرح های سرمایه گذاری اسکله رو رو که توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در حال ساخت می باشد و همچین نوسازی موج شکن غربی منطقه مورد بازدید قرار گرفت.

دراین برنامه، گزارشی از آخرین روند اجرای طرح های عمرانی و زیرساختی در حال اجرا در این مجتمع بندری ارایه شد و مهندس نقوی از نزدیک در جریان مسائل و دغدغه های پیش روی در مسیر سرعت بخشی به فرایند احداث اسکله ها و موج شکن قرار گرفته و دستورات لازم را صادر کرد.

47a29bf8-a7f5-47d2-b6a6-7372fc09e38a تکمیل پروژه های بزرگ زیرساختی منطقه آزاد انزلی سرعت می گیرد a5836b1b-6e8c-46dc-a611-74b0f72a6cbc تکمیل پروژه های بزرگ زیرساختی منطقه آزاد انزلی سرعت می گیرد b4fe4318-1d8e-46d0-91cb-446b179c33b8 تکمیل پروژه های بزرگ زیرساختی منطقه آزاد انزلی سرعت می گیرد

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی در ادامه از قطعه در حال ساخت مسیر راه آهن که در محدوده این منطقه واقع شده، دیدار کرد و بر لزوم تسریع در عملیات احداث این طرح با توجه به تأکید رییس جمهور به عنوان یک پروژه ملی کشور که دارای بازخوردهای بین المللی برای جمهوری اسلامی است، تصریح کرد.

در پایان نیز از طرح در حال ساخت نوار تجاری مجتمع پردیس صنایع دستی منطقه که به منظور فرآهم نمودن شرایط لازم جهت تجاری سازی تولیدات صنایع دستی ساکنین منطقه و هنرمندان استان در حال ساخت می باشد، بازدید به عمل آورد.

گفتنی است در این برنامه اعضای هیئت مدیره، بهمراه معاونین بندری و حوزه خزر، فنی و عمرانی حضور داشتند.
بیشتر بخوانید:
خسارت به 137 دستگاه پست هوایی و قطع برق حدود 3000 مشترك براثر وقوع سیل در تالش