ثروت نجومی آقای شهردار در روزهای سخت اقتصادی!
ثروت نجومی آقای شهردار در روزهای سخت اقتصادی!
چندی پیش بود که شهردار ماسال در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار خزرآنلاین گفت: ساختمان ویژن واقع در رشت را که ملک شخصی او بوده با قیمت نجومی 18 میلیارد تومان در سال 96 به فروش رسانده است. 

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که شهردار ماسال در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار خزرآنلاین گفت: ساختمان ویژن واقع در رشت را که ملک شخصی او بوده با قیمت نجومی ۱۸ میلیارد تومان در سال ۹۶ به فروش رسانده است. 

این اظهارات بهانه ای شد تا به یاد بیاوریم تقریبا شهرداران قریب به اتفاق شهرهای استان از متمول ترین مدیران استانی محسوب شده و بسیاری از آنان در بهترین نقاط شهر محل خدمت خود سکونت دارند. این در حالی است که همواره اخباری از بدهکاری های کلان شهرداری ها و ناتوانی آنان در پرداخت به موقع حقوق پرسنل شان به گوش می رسد.

اگرچه از شهردار یک شهر انتظار نمی رود تا از جیب شخصی خود برای سازمان تحت امرش هزینه کند اما آیا از کسی که از ثروت نجومی ولو به صورت مشروع برخوردار می باشد، می توان انتظار درک وضعیت کارمند یا پاکبانی را داشت که برای گذران امور محتاج همان اندک حقوق ماهیانه است؟ 

مطمئنا اصل بر مشروع بودن ثروت افراد است و این قاعده کلی در خصوص کاتوزی، شهردار ماسال هم صادق خواهد بود با این ضرب المثلی است که می گوید سواره از پیاده خبر ندارد و سیر از گرسنه!

بیشتر بخوانید:
اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی؛ صحنه وفاق و همدلی ایران اسلامی، برای تحقق اهداف سلامت