جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان معرفی شد/ کوثری جایگزین توشه شد
جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان معرفی شد/ کوثری جایگزین توشه شد
خزر: راهبردهای سردار عبدالله پور در استان بسیار ارزشمند و تأثیرگذار است و مدیریت ایشان در سپاه نمونه بود.

به گزارش خزرآنلاین، مراسم تکریم و معارفه جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان صبح امروز در سالن جلسات سپاه قدس گیلان در رشت برگزار شد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان معرفی شد/ کوثری جایگزین توشه شد

خدمت در سپاه مایه افتخار است

فرمانده سپاه قدس گیلان در این نشست با بیان اینکه سرهنگ توشه از نیروهای خوب و توانمند ما بود، اظهار کرد: حضور سرهنگ توشه در سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور نشان از توانمندی ایشان است.

سردار محمد عبدالله پور با بیان اینکه خدمت در سپاه مایه افتخار است، گفت: سپاه همواره برای خدمت به مردم آماده است و طرح شهید سلیمانی نیز برای خدمت به مردم آغاز شده است.

نفس دشمن قسم‌خورده درونی ماست

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان در این نشست با اشاره به اینکه سلامت جسم و سلامت روح باعث موفقیت در کارها می‌شود، اظهار کرد: پاسداران همواره عاشق خدمت به مردم هستند و یکی از ویژگی‌های پاسداران نوکری مردم است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احسان الله محمدی با بیان اینکه پست‌ها، درجات و عناوین تا جایی همراه ما است، گفت: چیزی که همواره همراه ما است سلامت نفس است زیرا دشمن قسم‌خورده درونی ما در کمین است.

در سپاه قدس گیلان درس زندگی گرفتم

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن کشور در این جلسه با بیان اینکه نوع مدیریت و فرماندهی سپاه در گیلان بی‌بدیل است، اظهار کرد: سبک مدیریت و فرماندهی سردار محمد عبدالله پور، فرماندهی سپاه قدس گیلان سبک مدیریت پدرانه است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان معرفی شد/ کوثری جایگزین توشه شد

سرهنگ علی توشه با اشاره به اینکه در سپاه قدس گیلان درس زندگی گرفتم، افزود: افراد این‌چنینی بسیار کم هستند و باید قدردان نسل این‌گونه افراد باشیم و باید به این‌چنین فرماندهانی کمک کرد.

وی با بیان اینکه در استان گیلان جا برای کار زیاد است، گفت: راهبردهای سردار عبدالله پور در استان بسیار ارزشمند و تأثیرگذار است و مدیریت ایشان در سپاه نمونه بود.

اقدامات سپاه در ایام کرونا مثال‌زدنی بود

جانشین جدید فرماندهی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه مسؤولیت گرفتن در انقلاب به‌منزله سربازی و نوکری برای مردم است، اظهار کرد: با همکاری و همدلی می‌توان اقدامات ارزشمندی در سپاه داشته باشیم.

 الیاس کوثری با بیان اینکه اقدامات سپاه در ایام کرونا مثال‌زدنی بود، افزود: نوکری مردم برای ما افتخار است و پاسداران خدمت به مردم را سرلوحه کار خودشان قرار داده‌اند.