جزییات جدید از نحوه انعقاد قرارداد CNG شهرداری سیاهکل!
جزییات جدید از نحوه انعقاد قرارداد CNG شهرداری سیاهکل!
خزر: قرارداد واگذاری جایگاه CNG شهرداری سیاهکل به یک شرکت خصوصی از جمله مسایل بحث برانگیزی است که بارها مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. 

به گزارش خزرآنلاین، قرارداد واگذاری جایگاه CNG شهرداری سیاهکل به یک شرکت خصوصی از جمله مسایل بحث برانگیزی است که بارها مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. 

در همین راستا خزرآنلاین به جزییات جالبی از این قرارداد دست پیدا کرده است. 

  • قرارداد بین شهرداری سیاهکل و شرکت بهین انرژی گابریس، در حالی به استناد مصوبه شورا در تاریخ یکم تیرماه ۹۸ منعقد گردیده که در همین قرارداد تاریخ مصوبه شورا، هفدهم تیرماه ۹۸ ذکر گردیده است! به عبارت دیگر این قرارداد به استناد مصوبه ای تنظیم گردیده که ۱۶ روز پس از انعقاد قرارداد، به تصویب رسیده است! 

 

  •  صادق رحیمی که در حال حاضر سرپرست جایگاه CNG شهرداری سیاهکل است، خواهرزاده ارسلان عزتی – عضو شورای شهر سیاهکل می باشد. همچنین در این قرارداد، آدرس شرکت بهره بردار (بهین انرژی گابریس) استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز به ثبت رسیده که از این بابت باید به این شرکت دست مریزاد گفت که با بازاریابی خوب، توانسته از تبریز طرف قرارداد شهرداری سیاهکل در استان گیلان قرار بگیرد.

 

  • بررسی مواضع ارسلان عزتی نسبت به استیضاح نیک بین خالی از لطف نیست. پنجم دی ماه ۹۷ بود که نیک بین از شهرداری سیاهکل برکنار شد. در این مرحله ارسلان عزتی رای به برکناری نیک بین می دهد(اینجا را بخوانید) هستم دی ماه ۹۷، هیئت تطبیق مصوبات شورا به دلیل مغایرت با قانون و عدم رعایت شرایط قانونی، استیضاح نیک بین را مورد تایید قرار نمی دهد و در نتیجه نیک بین محددا به شهرداری بر می گردد (اینجا را بخوانید). یکم تیرماه ۹۸، قرارداد شهرداری سیاهکل با شرکت بهین انرژی گابریس منعقد و مدتی بعد خواهرزاده عزتی، به عنوان سرپرست جایگاه CNG شهرداری سیاهکل تعرفه می شود. پانزدهم شهریور ۹۸ ارسلان عزتی با استیضاح دوباره نیک بین مخالفت می کند و مدعی می شود با پادرمیانی بزرگان و مقامات شهری و منطقه ای تصمیم بر آن شد که فرصتی دوباره در اختیار شهردار داده شود (اینجا را بخوانید)

*تصویر شاخص، تزیینی است

بیشتر بخوانید:
قانون استخدام ایثارگران شامل چه گروههایی می شود؟