کسب رتبه سوم روابط عمومی آبفای گیلان در جشنواره ارزیابی عملکرد وزارت نیرو
کسب رتبه سوم روابط عمومی آبفای گیلان در جشنواره ارزیابی عملکرد وزارت نیرو
خزر: شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور در سال 1399 به رتبه سوم دست یافت.

به گزارش خزرآنلاین، شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور در سال ۱۳۹۹ به رتبه سوم دست یافت.

در سومین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور، این شرکت در رشته انتشارات و مستندسازی مقام سوم را کسب نمود.

در متن لوح تقدیر صدیقه ببران مدیرکل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو خطاب به لیلا علیزاده مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب گیلان آمده است.

سومین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق، فرصتی است که تلاش های همکاران ما در روابط عمومی های صنعت را به منصه ظهور رساند و عملکرد آنان را در معرض داوری اساتید نامدار این حوزه قرار داد.

تلاش مجدانه و موثر شما و کسب مقام سوم در رشته انتشارات و مستندسازی را در این جشنواره ارج می نهم و امیدوارم در ادامه این مسیر شاهد ارتقای روزافزون عملکرد روابط عمومی های وزارت نیرو در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی باشیم.

شرکت آب و فاضلاب گیلان پیش از این نیز در دو دوره قبلی جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور در بخش آموزش همگانی موفق به کسب مقام سوم شده بود و برای سومین سال متوالی حائز رتبه در این جشنواره شد.

گفتنی است این جشنواره با حضور ۱۲۷ شرکت کننده از شرکتهای آب منطقه ای ، برق منطقه ای ، توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب و مدیریت تولید برق در سطح کشور برگزار شد که بیش از ۲۹۹۵ اثر در قالب ۱۴ محور برای ارزیابی ارائه شد.