جلسه مشترک رییس هیات نجات غریق و مدیرعامل هلال احمر گیلان برگزار شد
جلسه مشترک رییس هیات نجات غریق و مدیرعامل هلال احمر گیلان برگزار شد
خزر: جلسه هماهنگی ،بین هیات نجات غریق و غواصی استان گیلان با مدیریت حسین میرزایی و مدیر عامل هلال احمر استان گیلان با مدیر عاملی آقای غلامی در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر در ستاد ساماندهی سواحل استان برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، جلسه هماهنگی ،بین هیات نجات غریق و غواصی استان گیلان با مدیریت حسین میرزایی و مدیر عامل هلال احمر استان گیلان با مدیر عاملی آقای غلامی در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر در ستاد ساماندهی سواحل استان برگزار شد.

حسین میرزایی ، رییس هیات نجات غریق و غواصی استان گیلان به همراه برخی ازمسئولین این کمیته ها، جلسه ای با مدیر عامل هلال احمر استان برگزار نمود.

طی گفت و گو های انجام شده به دلیل نزدیکی اهداف، دو طرف خواهان افزایش تعامل دوجانبه در زمینه های تشکیل کمیته ها و انتقاد تفاهم‌نامه در خصوص هماهنگی هر چه بهتر و‌تعامل بیشترهیات نجات غریق و غواصی استان گیلان با هلال احمر تاکید داشتند و دوطرف در مورد افزایش مغروقین درسد های آبی که به دلیل تعطیلی استخرها با توجه به شرایط کرونائی، و سواحل گیلان ، مناطق خطر آفرین و طرحهای سالمسازی بحث و گفتگوکردند و مقرر شد.

 استفاده از قابلیت های هر دو طرف در راستای امدادرسانی اماکن آبی.

استفاده از امکانات آموزشی طرفین و در اختیار قرار دادن تجهیزات غواصی و نجات غریق، در زمان حوادث.

 تشکیل تیم منسجم جوانان در مسابقات هلال احمر.

–حضور مربیان هیدروتراپی هیات در هلال احمر و برگزاری دوره های آمادگی به صورت مشترک از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.