جلسه مهندس لاهوتی با پرسنل شهرداری برگزار شد
جلسه مهندس لاهوتی با پرسنل شهرداری برگزار شد
خزر: شهردار سیاهکل گفت: پرسنل شهرداری خط قرمز کاری من هستند و تمام همّ و غمّ بنده این است که حقوق و مزایای آنان در زمان مشخص به طور کامل پرداخت گردد و امیدوارم در راستای تبدیل وضعیت نیروها اقدامات موثر انجام شود .

به گزارش خزرآنلاین، به نقل روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری سیاهکل ، مهندس کمیل لاهوتی شهردار سیاهکل در جلسه مشترک پرسنل شهرداری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر با اشاره به تشکیل تیمی متحد و واحد در راستای خدمات رسانی به شهروندان عزیز و بازسازی شهر گفت : از پرسنل محترم میخواهم تا به امروز تمام کدورت های احتمالی را کنار گذاشته و با روحیه ای شاداب و خستگی ناپذیر در ارائه خدمات به شهروندان محترم و ارباب رجوع گام بردارند

وی افزود : پرسنل شهرداری خط قرمز کاری من هستند و تمام همّ و غمّ بنده این است که حقوق و مزایای آنان در زمان مشخص به طور کامل پرداخت گردد و امیدوارم در راستای تبدیل وضعیت نیروها اقدامات موثر انجام شود .

مهندس لاهوتی به مقوله ی درآمد زایی اشاره کرد و گفت : کارکنان و پرسنل شهرداری نقش بسیار مهمی برای درآمدزایی دارند و باید در این مسیر تلاش خود را مضاعف کنند و با رفتار مناسب پذیرای ارباب رجوع باشند .

وی در ادامه اظهار داشت : مردم ما امیدوار به پیشرفت و داشتن شهری زیبا و گردشگر پذیر هستند و لازمه ی تحقق این خواسته به حق مردم تلاش شما پرسنل عزیز می باشد .

شهردار سیاهکل از تشکیل کمیسیون های اداری و درآمدی خبر داد و گفت :
این کمیسیون ها در ابتدای هر هفته و هر بار با دبیری یک واحد تشکیل خواهد شد تا در رابطه با مسائل مهم طی هفته های پیش رو بحث و تبادل نظر گردد .

در انتهای این جلسه مهندس فرداد قنبری رئیس شورای اسلامی شهر سیاهکل نیز از تلاش پرسنل شهرداری تقدیر و تشکر و برای کادر مدیریتی جدید شهرداری آرزوی موفقیت کرد .