جلوی عملکرد سلیقه ای و باندی را بگیرید/ انتصاب مدیران آموزش و پرورش براساس سلایق سیاسی انجام می شود
جلوی عملکرد سلیقه ای و باندی را بگیرید/ انتصاب مدیران آموزش و پرورش براساس سلایق سیاسی انجام می شود
خزر: نماینده مردم طوالش و رضوانشهر در مجلس با بیان اینکه برخی از مدیران حتی اصول اولیه را در کار رعایت نمی کند، گفت: برای چندمین بار تذکر می دهم که جلوی عملکرد سلیقه ای و باندی را بگیرید.

به گزارش خزرآنلاین، حسن محمدیاری گفت: من بارها بر تعامل با دولت بر حسب منویات مقام معظم رهبری تاکید داشته ام، اما گویا بر دولتمردان مشتبه شده و برای خود حاشیه امن ایجاد کرده اند، گویا جایگاه آنان دیگر تثبیت شده و تمایلی به همکاری با نمایندگان نداشته و نقش نظارتی مجلس را به حاشیه برده اند.

محمدیاری خطاب به وزرای آموزش و پرورش و کشور تصریح کرد: جای تأسف دارد که انتصاب مدیران در حوزه شما براساس سلایق سیاسی انجام می شود؛ در حالی که عناصر مورد نظر شما یک شبه ردای ریاست بر تن می کنند و بر کرسی مدیریت تکیه می زنند، بقیه به بهانه های مختلف کنار گذاشته می شوند که این ظلمی نارواست که برخی با نگاه های سیاسی کنار گذاشته می شوند و مردم نمی توانند از ظرفیت های انسانی متخصص و متعهد آنها استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:
امام جمعه بندرانزلی در دیدار فرماندهی انتظامی گیلان: نیروی انتظامی از دستگاه هایی که از وظایف خود کوتاهی میکنند مطالبه گری کند