جناب رمضانپور؛ نخواستید یا نتوانستید؟!
جناب رمضانپور؛ نخواستید یا نتوانستید؟!
خزر: احمد رمضانپور ادعا کرد که هرگز تفکرات سیاسی خود را در امور مدیریت شهری دخالت نداده است.

به گزارش خزرآنلاین، احمد رمضانپور امروز در معارفه سرپرست شهرداری رشت با بیان اینکه دخالت تفکرات سیاسی در امور اجرایی خیانت به آرمان های نظام و شهدا است، ادعا کرد که هرگز تفکرات سیاسی خود را در امور مدیریت شهری دخالت نداده است.

رمضانپور در حالی ادعا می کند که تفکرات سیاسی را در امور مدیریت شهری دخالت نداده که پس از انتخاب نصرتی به عنوان شهردار رشت در صفحه اینستاگرام خود نوشته بود:

تلاش بنده و دوستانم این بود تا از وجود آقای مهندس زالفی مدیر خوشنام و باسابقه بومی استان استفاده کنیم ولی متاسفانه بعضی از دوستان شورا با ما همراهی نکردند.

جالب آنکه زالفی یکی از اصلاح طلبان شناخته شده گیلان است.

وی همچنین در مقطعی از جمشید رسایی که از اصلاح طلبان شناسنامه دار استان است، خواسته بود تا خود را کاندیدای تصدی بر شهرداری رشت کند اما خودش به رسایی رای نداد و مدعی شد با سایر اعضای شورا پیمان بسته که به عبدالهی رای دهد و پیمان شکنی در مرام و مسلک او نیست. این را خود رسایی در مصاحبه اش می گوید:

در خصوص ورود بنده هم باید بگویم که شخص آقای رمضانپور در صبح روز ۱۸ مهرماه به بنده پیشنهاد دادند که با توجه به مذاکراتی که قبلا با من شده بود و جهت ایجاد تفاهم بین دو گروه شورا کاندیدای شهرداری رشت شوم ، سئوالم این است اگر ایشان از مدتها قبل با کسی پیمان بسته بودند که تا آخر با او بمانند چرا به بنده چنین پیشنهادی دادند؟ ایشان همچنین از اولین نفراتی بودند که نامه ورود بنده به صحن شورا را در تاریخ ۲۸ مهرماه امضا کردند ، حال امروز اعلام می کنند که از مدتها قبل در پیمانی تعهداتی را پذیرفته اند و امکان خروج از آن را نداشتند!

و اما چند سخن با جناب رمضانپور؛

باور کنید فضای رسانه ای با دورانی که نماینده مردم رشت در مجلس بوده اید، بسیار متفاوت است. به لطف وجود فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، آرشیو بسیار خوبی از گفتار و رفتار شما و سایرین وجود دارد که با وجود رسانه های بیدار، می تواند به راحتی مورد بازخوانی قرار گیرد و شما را در معرض قضاوت دیگران قرار دهد.

حالا بفرمایید، نخواستید یا نتوانستید تفکرات سیاسی تان را در امور مدیریت شهری دخالت دهید؟!

  • البته خودتان معترفید که در جریان معرفی زالفی، بعضی دوستان شورایی با شما همراهی نکردند که نشان می دهد حداقل در این مورد خواستید یک اصلاح طلب را شهردار رشت کنید ولی نتوانستید.

جناب رمضانپور روغن ریخته را نذر امامزاده می کنید؟!

بیشتر بخوانید:
انتخابات اعضای شورای مرکزی مجمع صنفی کارکنان شهرداری رشت