جنسیس G۸۰ اسپرت ۲۰۲۲؛ سدان لوکس با پیشرانه توربودوقلو+ تصاویر
جنسیس G۸۰ اسپرت ۲۰۲۲؛ سدان لوکس با پیشرانه توربودوقلو+ تصاویر
خزر: جی۸۰ را می‌توان رقیب جدی محصولات سری۵ ب‌ام و دانست که البته ظاهری تهاجمی‌تر را همراه خود دارد. طراحی عضلانی در نمای جانبی به همراه رینگ‌های آلومینیومی ۲۰ اینچی منظره زیبایی را شکل داده است.

به گزارش خزرآنلاین، مازیار دانیالی اظهار کرد: جنسیس G۸۰ با سقف الکتریکی و سیستم کاهنده نویز هوشمند یکی از جدیدترین محصولات جنسیس است که کنون اخبار جدیدتری در رابطه با مدل ۲۰۲۲ تریم اسپرت همین سدان جذاب منتشر شده که در ادامه نگاهی بدان خواهیم داشت.

نمونه حاضر جنسیس G۸۰ در تصاویر مرتبط با کد رنگ قرمز کاوندیش خودرویی زیبا است که به خوبی در تمامی قسمت‌ها توسعه یافته تا یک سدان لوکس و البته اسپرت پیش روی مخاطب قرار بگیرد.

جی۸۰ را می‌توان رقیب جدی محصولات سری۵ ب‌ام و دانست که البته ظاهری تهاجمی‌تر را همراه خود دارد. طراحی عضلانی در نمای جانبی به همراه رینگ‌های آلومینیومی ۲۰ اینچی منظره زیبایی را شکل داده است.

در نمای عقب نیز باله یکپارچه با درب صندوق، چراغ‌های اصلی توسعه یافته و همچنین خروجی‌های اگزوز کرومی مجموعه بی‌نقصی را به نمایش گذاشته اند.

در فضای داخل کابین، چرم قرمز کد Sevilla Red در هماهنگی با رنگ خودرو، بیشتر قسمت‌ها را پوشانده که بافت نرم و بسیار باکیفیتی دارد. جزئیات کرومی در کنسول جلو و میانی و همچنین قسمت داخلی درب‌ها مکملی بر فرمول لوکس جنسیس است. نمایشگر ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی در عرض توسعه یافته و بخش بالایی کنسول جلو عمود شده است.

در رابطه با پیشرانه هنوز مشخص نیست که آیا جنسیس برنامه ویژه‌ای را در نظر دارد تا اسب بخار بیشتری را وارد کار کند؟

اگر پاسخ منفی باشد؛ آنگاه باید به تپنده ۳.۵ لیتری ۶ سیلندر توربودوقلو اشاره کنیم که ۳۷۵ اسب بخار خروجی و ۵۳۰ نیوتن متر گشتاور دارد. نشان ۴WD نیز روی بدنه خودرو مشاهده می‌شود که به مفهوم انتقال قدرت به چهارچرخ است.

جنسیس G۸۰ اسپرت ۲۰۲۲؛ سدان لوکس با پیشرانه توربودوقلو+ تصاویر جنسیس G۸۰ اسپرت ۲۰۲۲؛ سدان لوکس با پیشرانه توربودوقلو+ تصاویر جنسیس G۸۰ اسپرت ۲۰۲۲؛ سدان لوکس با پیشرانه توربودوقلو+ تصاویر