جوابیه شرکت بهره بردار جایگاه CNG سیاهکل به خبر منتشر شده در خزرآنلاین
جوابیه شرکت بهره بردار جایگاه CNG سیاهکل به خبر منتشر شده در خزرآنلاین
خزر: بهره بردار جایگاه CNG سیاهکل با ارسال جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده در خزرآنلاین واکنش نشان داد.

به گزارش خزرآنلاین، بهره بردار جایگاه CNG سیاهکل با ارسال جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده در خزرآنلاین واکنش نشان داد. در این جوابیه آمده است: 

 

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری خزرآنلاین

با سلام

احتراماً به اطلاع میرساند ، مطلبی تحت عنوان ” ارسال پرونده واگذاری جایگاه CNG شهرداری سیاهکل به دادگاه ” به شماره شناسه ی ۱۴۱۷۲ مورخ ۹۹/۶/۴ در این رسانه ی خبری درج گردیده است، مقتضی است بر اساس ماده ۲۳ قانون مطبوعات و به منظور تنویر افکار عمومی متن ذیل، عینا و بدون اختصار انتشار یابد.

موضوع اجاره جایگاه CNG شهرداری سیاهکل به شرکت بهین انرژی گابریس بمدت ۳ سال توسط شورای اسلامی سیاهکل در تاریخ ۹۸/۴/۱۷ مصوب گردید. علیرغم مصوبه رسمی شورای اسلامی شهر سیاهکل به شماره ۱۲ بتاریخ فوق ، ریاست محترم شورا طی نامه ای به فرماندار محترم شهرستان، اجاره ی جایگاه CNG شهرداری به شرکت مذکور را خلاف قانون و مغایر با نظر اعضای محترم شورا دانست!

فرماندار محترم شهرستان در پاسخ به نامه ی ریاست شورای شهر طی نامه ای به شماره ۹۸/۸۰۳۷/۱/۹۲۳۴ مورخ ۹۸/۱۰/۹، مصوبه ی شورا برراستس مفاد قانونی تایید نموده و بیان داشتند که نظر هیات تطبیق برای شورای شهر و شهرداری لازم الاتباع است . ضمنا” در قسمت دیگر این نامه ضمن تذکر به شورای شهر آمده است، شورا می بایست نسبت به رفع ایرادات شکلی دیگر موارد مصوبات خود (بغیر از مورد جایگاه CNG) اقدام می نمود که تا کنون قصور کرده است.

با توجه به اینکه در قسمتی از متن خبری در خصوص موضوع ترک تشریفات برای اجاره ی این جایگاه توسط شهرداری اشاره نموده اید، لازم است عنوان گردد جایگاه CNG سیاهکل از سال تاسیس (۱۳۸۷) تا کنون تعمیر اساسی (over hall) صورت نگرفته بود لذا با توجه به هزینه ی بسیار بالای تعمیرات، شرکت در قبال واگذاری سه ساله ی جایگاه به شهرداری و همچنین با توجه به مجوز از سازمان امور شهرداریها و دهیاری ها متعهد گردید این هزینه را تقبل نماید.

علیرغم ادعای مطرح شده، موضوع ترک تشریفات در این خصوص بی اساس است، چرا که جایگاه در قرارداد مذکور تمدید گردید و تمدید قرارداد ترک تشریفات تلقی نمیگردد. ضمن اینکه اعضای محترم شورای شهر نیز بر تعهد فی مابین این شرکت با شهرداری واقف بودند.

اما از طرف دیگر متاسفانه شاهد بودیم مطلبی به نقل از فرماندار محترم شهرستان سیاهکل انتشار یافت که در آن آمده است فرماندار محترم بیان داشتند که بنده امروز این مورد را به رئیس دادگستری و دادستان منتقل نموده ام و در اولین جلسه شورای تامین طرح موضوع خواهم کرد و پرونده را برای دادگاه خواهم فرستاد!

اعتقادم این است که متاسفانه ایشان به علت مشغله ی ذهنی و البته کاری بیش از حد، از خاطر برده بودند که نامه ی مورخ ۹۸/۱۰/۹ خودشان به ریاست شورای شهر و به عنوان رئیس هیات تطبیق شهرستان، مجوز تایید این قرارداد توسط شهرداری را صادر فرموده اند.

صرف نظر از اینکه چرا و به چه علت چنین اظهار نظری صورت گرفته است، بهر صورت در ارادت شرکت و مدیریت این جایگاه به فرماندار محترم هرگز خللی ایجاد نخواهد شد و جای شکوه و گلایه ای هم وارد نیست.

علیهذا آنچه مسلم است تغییرات اساسی که این شرکت در مدیریت جدید جایگاه از سال ۹۷ داده و همچنین میزان اجاره بهایی که شهرداری نسبت سالهای قبل دریافت کرده (ماهانه ۳۱ میلیون تومان) اختلاف فاحشی داشته و بازدهی این شرکت در میزان فروش و ارائه خدمت به شهروندان مشخص است و با مقایسه آماری طبق اسناد موجود اثبات این ادعا میسر می شود.

تلاش منافقانه ی برخی از افراد معاند با نظام و مخالف با عملکرد مدیران شهرستانی است که همیشه و در هر حال بر طبل تخریب و نفاق کوبیده اند، اما هرگز تلاششان به جایی نرسیده و ان شاءالله به حول قوه ی الهی در این مسیر ناکام و ناموفق خواهند ماند.

( کلیه مدارک مربوط به مطلب فوق اعم از مصوبات شورای شهر ، هیات محترم تطبیق، نظریه کارشناسی ، نامه فرماندار محترم ، پیش فاکتور خرید اقلام مورد نیاز تعمیرات ، قرارداد جایگاه به پیوست ارسال میگردد)

 

بیشتر بخوانید:
شائبه ها در برگزاری یک مناقصه توسط شهرداری سیاهکل!+اسناد

شرکت بهین انرژی گابریس

سرپرست جایگاه CNG سیاهکل

صادق رحیمی

 

بیشتر بخوانید:
جزییات جدید از نحوه انعقاد قرارداد CNG شهرداری سیاهکل!