حمایت همه جانبه از صنعت؛ وظیفه ذاتی شرکت شهرک‌های صنعتی است
حمایت همه جانبه از صنعت؛ وظیفه ذاتی شرکت شهرک‌های صنعتی است
خزر: سعیدی‌کیا تلاش‌ها و فعالیت‌های بنیادین شرکت شهرک‌های صنعتی را مربوط به حمایت و پشتیبانی از صنعت و سرمایه‌گذاری عنوان کرد و افزود: ما در حمایت از واحدهای صنعتی هیچگونه محدودیتی قائل نمی‌شویم و حمایت همه جانبه از صنعت؛ وظیفه ذاتی شرکت شهرک‌های صنعتی است.

به گزارش خزرآنلاین، سید علی آقازاده، نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی در بازدید از چند شرکت تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی سفیدرود رشت در جریان روند تولید این شرکت‌ها قرار گرفت و از مشکلات آن‌ها باخبر شد و گفت: مدیران این واحدهای تولیدی بسیار پرتلاشند که این نوید از آینده روشن برای اقتصاد گیلان و ایران است.

وی افزود: تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی شرایط خاصی برای کشور ایجاد کرده و مشکلاتی را پیش روی تولیدکنندگان قرار داده است اما با تدبیر همه مسئولان و تلاش مضاعف تولید کنندگان به حول قوه الهی از این مشکلات عبور خواهیم کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، گفت: برخی مشکلات شرکت‌های تولیدی و صنعتی در داخل استان قابل حل است اما برخی دیگر به همت مسئولان کشوری نیاز دارد که البته ما نیز پیگیر هستیم.

آقازاده در پایان تاکید کرد: با همدلی مسئولان و مردم به تولید داخلی که تأکید مقام معظم رهبری است رونق دهیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان ضمن تشکر از حضور و پیگیری‌های سید علی آقازاده نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، در خصوص شناسایی و جذب سرمایه گذاران واقعی، بیان داشت:

با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که استان گیلان دارد، می‌بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم، این در حالی می‌باشد که، صنعتگر مورد حمایت همه جانبه مسئولان قرار گیرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در ادامه افزود: تلاش جمعی مجموعه همکاران در شهرک‌های صنعتی در جهت ایجاد فضای مناسب برای سرمایه گذاری است.

فریبرز سعیدی‌کیا با تأکید بر نقش شرکت شهرک‌های صنعتی به عنوان حامی و هدایت کننده صنایع کوچک خاطر نشان کرد: یکی از سیاست‌ها این است تا با کمک بخش‌های دیگر اقتصادی، مجموعه‌ای از خدمات را به صنایع کوچک ارائه دهیم تا انگیزه کارآفرینان برای سرمایه‌گذاری در این زمینه افزایش پیدا کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در پایان، تلاش‌ها و فعالیت‌های بنیادین شرکت شهرک‌های صنعتی را مربوط به حمایت و پشتیبانی از صنعت و سرمایه‌گذاری عنوان کرد و افزود: ما در حمایت از واحدهای صنعتی هیچگونه محدودیتی قائل نمی‌شویم و حمایت همه جانبه از صنعت؛ وظیفه ذاتی شرکت شهرک‌های صنعتی است.

بیشتر بخوانید:
دستگیری قاتل در کمتر از ۸ ساعت