چهره‌های فعال حوزه نهضت جنگل در گیلان تجلیل شدند + عکس
چهره‌های فعال حوزه نهضت جنگل در گیلان تجلیل شدند + عکس
خزر: همزمان با یکصدمین سالروز شهادت میرزاکوچک خان و در ویژه برنامه «روایت جنگل» که صبح امروز هشتم آذرماه برگزار شد، ضمن رونمایی از تولیدات چند‌رسانه‌ای پیرامون نهضت جنگل از برخی چهره‌های فعال این حوزه تجلیل شد.

به گزارش خزرآنلاین، در ویژه برنامه روایت جنگل که صبح امروز هشتم آذرماه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد، ضمن رونمایی از تولیدات چند‌رسانه‌ای پیرامون نهضت جنگل از برخی چهره‌های فعال این حوزه تجلیل شد.

در این آئین سردار محمد عبدالله‌پور، فرمانده سپاه قدس گیلان، عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، حمید نظیری، معاون سیمای صدا و سیمای مرکز گیلان، فیروز فاضلی، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، محمدابراهیم تهیدست، معاون فضای مجازی صدا و سیمای مرکز گیلان، روح الله قمری، رئیس سازمان بسیج هنرمندان گیلان و تعدادی دیگر از مسئولان استانی حضور داشتند.

حمید نظیری، معاون سیمای صدا و سیمای مرکز گیلان طی سخنانی ضمن تشکر صمیمانه از جوانان فعال فضای مجازی که دست به چنین اقدامات ارزشمندی در راستای معرفی نهضت جنگل زدند، گفت: ضعف امکانات باعث شده تاکنون نتوانیم آنگونه که شایسته است به معرفی این شخضیت ارزنده بپردازیم. حال به همت جوانان غیور این سرزمین چنین هدفی تا حدی محقق شده و شاهد تولید آثاری فاخر و ارزشمند در این حوزه هستیم.

همچنین عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان اظهار کرد: از همه دست‌اندرکاران این برنامه به‌ویژه جوانان خلاق و فعال فضای مجازی تشکر و قدردانی می‌کنم. امیدواریم بتوانیم در سال‌های آتی حرکت‌هایی منسجم‌‌تر در این زمینه شاهد باشیم و برنامه امروز مقدمه‌ای باشد برای کنگره ملی بزرگداشت میرزاکوچک که انشالله پایه گذاری و اجرا‌ شود.

گفتنی است، در حین برنامه از یادمان‌ها و تولیدات چندرسانه‌ای پیرامون نهضت جنگل، توسط مسئولان رونمایی شده و در پایان مراسم از چهره‌های فعال حوزه نهضت جنگل و شهید میرزاکوچک جنگلی با اهدای لوح و جوایزی تجلیل به‌عمل آمد.

بیشتر بخوانید:
بحران سراسری مواد غذایی در جهان | ترکش افزایش قیمت جهانی مواد غذایی بر سفره‌های خالی مردم ایران