آیا معاون خدمات شهری شهرداری رشت سابقه انفصال از خدمت دارد؟
آیا معاون خدمات شهری شهرداری رشت سابقه انفصال از خدمت دارد؟
خزر: فارغ از سایر اظهارات و ادعاهای منتقدین علوی، بد نیست بدانیم ادعای انفصال از خدمت معاون خدمات شهری شهرداری رشت صحت ندارد. این را اسماعیل رحمتی، مسئول بازرسی شهرداری رشت گفته و می افزاید: قبلا پرونده ای در مرجع قضایی تشکیل شده بود که البته با تبرئه در دیوان، مختومه شد.

به گزارش خزرآنلاین، در آخرین جلسه پرحاشیه شورا بود که مسعود عباس نژاد با انتقاد از شهردار رشت، به قضیه انتصاب محمدرضا شیرزاد به عنوان معاون خدمات شهری اشاره کرده و گفت: امروز کسی را به عنوان معاون خدمات شهری شهرداری رشت انتخاب کرده‌اید که سابقه دوسال انفصال از خدمت دارد!

وی همچنین مدعی شد که شهردار رشت نقش نظارتی شورا را نادیده گرفته و در انتصابات به گونه‌ای عمل می‌کند که اعضای شورا متهم به سهم خواهی می شوند.

فارغ از سایر اظهارات و ادعاهای منتقدین علوی، بد نیست بدانیم ادعای انفصال از خدمت معاون خدمات شهری شهرداری رشت صحت ندارد. این را یک منبع آگاه به خبرنگار خزرآنلاین گفته و می افزاید: قبلا پرونده ای در مرجع قضایی تشکیل شده بود که البته با تبرئه در دیوان، مختومه شد.

وی با بیان اینکه اگر ایشان در پرونده خود، مجازات انفضال از خدمت داشتند هرگز استعلام شان برای تصدی بر مناصب شهرداری تایید نمی شد، گفت: گویا موضوع تشکیل پرونده برای ایشان هم که با تبرئه شان در دیوان مختچمه شده، مربوط به دوره تصدی آقای نصرتی بر شهرداری رشت بوده است.

بیشتر بخوانید:
انتصاب ارکان هیات نجات غریق و غواصی استان گیلان