جوان رودباری درگذشت
جوان رودباری درگذشت
خزر: متاسفانه این فرد اعتیاد به موارد روانگردان از نوع شیشه داشته و چند روز پیش از وقوع این حادثه هم به کارگران شرکت محل کار قبلی خود حمله کرده بود که فیلم آن موجود است.

به گزارش خزرآنلاین، یک منبع موثق در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین خبر از مرگ جوان رودباری داد.

وی گفت: متاسفانه جوان ۳۲ ساله اهل روستای گنجه از توابع شهرستان رودبار که روز پنجشنبه، هشتم آبان ماه امسال با حضور در مقابل شرکت معدنی «شباب» اقدام به خودسوزی کرده بود، درگذشت. 

وی ضمن ابراز تاسف از این موضوع گفت: متاسفانه این فرد اعتیاد به موارد روانگردان از نوع شیشه داشته و چند روز پیش از وقوع این حادثه هم به کارگران شرکت محل کار قبلی خود حمله کرده بود که فیلم آن موجود است. همچنین چندی قبل هم به ساختمان دهیاری حمله و اقدام به تخریب شیشه های ساختمان نموده بود و از بابت رفتارهای مشابه، تعهدات چندین باره اش در پرونده های قضایی تشکیل شده وجود دارد. 

این منبع آگاه با بیان اینکه خودسوزی هر عضوی از جامعه بیانگر وجود نوعی آسیب خواهد بود، گفت: امیدواریم قبل از بروز هر گونه حادثه ای، مسائل و مشکلات به ویژه در حوزه اشتغال و جذب نیروی کار از سوی همه مدیران ادارات و دستگاه های متولی ریشه یابی شده تا با ارائه راهکار صحیح در حد توان و مقدورات بتوانیم قدم موثری برداریم.

بیشتر بخوانید:
«سردار حجازی» درگذشت