نجات جان یک شهروند؛ ممانعت پلیس از خودکشی جوان ۱۸ساله در رشت
نجات جان یک شهروند؛ ممانعت پلیس از خودکشی جوان ۱۸ساله در رشت
خزر: سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی رشت گفت: مامور پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع، مانع از خودکشی شهروند ۱۸ساله رشتی شد.

به گزارش خزرآنلاین، فرمانده انتظامی رشت گفت: مامور پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان با حضور و اقدام به موقع، مانع از خودکشی جوان ۱۸ساله رشتی شد.

سرهنگ محمود حافظی در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر قصد خودکشی فردی در بالای پل عابر پیاده میدان یخسازی شهرستان رشت، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: قبل از رسیدن ماموران انتظامی در صحنه، جوان ۱۸ساله توسط یکی از کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی شهر رشت که در آن محل مستقر بود با غافلگیری در یک لحظه مهار و از خودکشی وی جلوگیری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت علت و انگیزه این فرد را در اقدام به خودکشی مشکلات خانوادگی اعلام کرد.

این مقام انتظامی با قدردانی از اقدام به موقع و اثربخش این پلیس که منجر به نجات جان این شهروند شد خاطرنشان کرد: هر چند که در این مورد توجه و اقدام به موقع پلیس مانع از وقوع یک حادثه تلخ برای این شهروند شد اما چه بهتر که همه ما برای عبور از ناملایمات ذهنی و روحی به قدرت لایزال الهی تکیه و از دست زدن به رفتارهای نادرست دوری کنیم که در این رابطه اکثر مقرهای پلیس نیز از نیروی مشاور برخوردار و آماده خدمات‌رسانی به مراجعان هستند.

بیشتر بخوانید:
شهردار تهران خبر داد: ادامه روند بازپرسی از شهرداران بازداشتی