خون مردم کیش و مازندران رنگین تر از مردم گیلان نیست!
خون مردم کیش و مازندران رنگین تر از مردم گیلان نیست!
خزر: در گیلان اما مدت هاست که انتقاداتی به نحوه کنترل مبادی ورودی استان در پیک شیوع ویروس منحوس کرونا وارد است به نحوی که علیرغم گردشگرپذیر بودن استان گیلان و به تبع آن شهرستان زیبای رشت، متاسفانه محدودیت های اعمال شده به نسبت به سایر مقاصد گردشگرپذیر کشور، کمرنگ تر بوده است!

به گزارش خزرآنلاین، مسعود عباس نژاد، فعال فرهنگی و اجتماعی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

استاندار محترم گیلان، همانگونه که مستحضرید با شیوع نوع جدید ویروس کرونا که متاسفانه کشنده تر و مسری تر از قبل است، بسیاری از استان های کشور محدودیت های سختی را بر مبادی ورودی استان و با هدف حمایت از شهروندان شان اعمال کرده اند. در این میان حتی برخی شهرها و استان های گردشگرپذیر با اتخاذ سیاست های سخت گیرانه بیشتر به طور کلی مانع از ورود افراد غیربومی شده اند.

در گیلان اما مدت هاست که انتقاداتی به نحوه کنترل مبادی ورودی استان در پیک شیوع ویروس منحوس کرونا وارد است به نحوی که علیرغم گردشگرپذیر بودن استان گیلان و به تبع آن شهرستان زیبای رشت، متاسفانه محدودیت های اعمال شده به نسبت به سایر مقاصد گردشگرپذیر کشور، کمرنگ تر بوده است!

اینجانب به عنوان شهروندی کوچک از این دیار سرسبز و پرافتخار از جنابعالی و نمایندگان محترم گیلان در مجلس شورای اسلامی تقاضا دارم تا دیر نشده ترتیبی اتخاذ نمایید که همشهریان عزیز و هم استانی های گرانقدرم تاوان خوشگذرانی چند روزه عده ای بی مبالات را نداده و سلامت شان در معرض تهدید قرار نگیرد.

در پایان ضمن درود بر روان پاک شهدای مدافع سلامت که جانفشانی هایشان برای همیشه بر تارک تاریخ این شهر و استان ماندگار خواهد بود، عاجزانه استدعا دارم با اتخاذ سیاست های درست مانع از آن شوید که معدود افراد غیربومی، ویروس منحوس انگلیسی را برای مردم رشت و گیلان به سوغات بیاورند!

مسعود عباس نژاد
فعال فرهنگی – اجتماعی

بیشتر بخوانید:
عفونت کرم حلقوی؛ از علائم تا پیشگیری