امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی گیلان واداره کل بنادر و دریانوردی گیلان
امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی گیلان واداره کل بنادر و دریانوردی گیلان
خزر: تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی، پژوهشی و آموزشی فی ما بین دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان واداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان امضاء شد.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر محمد دوستار در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی، پژوهشی و آموزشی فی ما بین دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان که پیش از ظهر امروز در سالن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به عنوان دانشگاهی مردمی و اجتماعی، رویکرد حل مسئله در استان را در پیش گرفته است.

دوستار با تاکید بر اینکه این دانشگاه به استفاده از فناوری‌های نوین علمی و پژوهشی اهتمام ویژه دارد، تصریح کرد: با توجه به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری و نقشه راهی که ترسیم فرمودند، دانشگاه آزاد باید نقش بسزایی در مورد تحقق شعار سال داشته باشد.

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه با بیان اینکه باید گام های مثبت و بزرگی برای استان و کشور برداشته شود، افزود: دانشگاه آزاد زمینه سازی های لازم را جهت اجرای طرح پویش فراهم می‌سازد.

دکتر دوستار با اشاره به اینکه ایجاد زمینه های اشتغال و مهارت آموزی دانشجویان و فارغ التحصیلان از سیاست های کلی دانشگاه آزاد اسلامی است، گفت: دانشگاه آسلامی فصل جدیدی از رابطه صنعت و دانشگاه را که حلقه مفقوده‌ای در توسعه کشور است به وجود آورده است.

وی با اشاره به اینکه محور فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی حل مسئله و پاسخ به نیازهای کشور است، خاطر نشان کرد: از ظرفیت های بنادر و دریانوردی نیز در راه‌اندازی دانشکده خدمات بندری استفاده خواهد شد.

 دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان دارای ۱۵ مرکز و واحد دانشگاهی بوده و ۳۲ هزار دانشجو دارد.

 

بیشتر بخوانید:
خارج کردن سنگ ۳۰۰ گرمی از مثانه مرد گیلانی