برگزاری امتحانات حضوری دانش آموزان گیلانی
برگزاری امتحانات حضوری دانش آموزان گیلانی
خزر: مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از برگزاری امتحانات حضوری دانش آموزان متوسطه اول و دوم در استان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، محمد رحمتی در خصوص برگزاری امتحانات حضوری دانش آموزان گیلانی گفت: بر اساس آیین نامه‌های آموزشی و ارزشیابی مصوب شورای عالی آموزش و پرورش ، امتحانات دوره‌های تحصیلی متوسطه اول و دوم به شیوه حضوری و با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی تا ۲۷ دی در همه مدارس و حوزه‌های امتحانی استان برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه در این امتحانات دانش آموزان گیلانی که در خرداد و شهریور ماه سال تحصیلی گذشته نمره قبولی را کسب نکرده اند و یا داوطلب آزاد هستند شرکت می‌کنند ، افزود: با نظر ستاد کرونا، ارزشیابی دانش آموزان براساس دستورالعمل ارزشیابی پیشرفت تحصیلی در دوره شیوع بیماری کرونا انجام می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت : امتحانات پایه نهم بزرگسال ، آموزش از راه دور ، ایثار گران و داوطلبان آزاد از ۴ تا ۲۷ دی ماه به صورت هماهنگ استانی و به شیوه حضوری ، با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد.

محمد رحمتی افزود : استفاده از ماسک ، مایع ضدعفونی و رعایت فاصله یک و نیم تا دو متری بین دانش‌آموزان در محل آزمون ضروری است.