در سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان چه می گذرد؟ + سند شماره ۱
در سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان چه می گذرد؟ + سند شماره ۱
خزر: از ظاهر امر چنین بر می آید که علی رغم دست به گریبان بودن بسیاری از جوانان استان گیلان با معضل بیکاری، کیوان(محمدعلی) محمدی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان طی نامه ای خطاب به معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان از وی می خواهد تا شناسه قرارداد کار معین را برای 6 نفر از سازمان امور استخدامی اخذ نماید.

به گزارش خزرآنلاین، پس از انتشار درخواست تحریریه خزرآنلاین از عموم مخاطبان جهت ارسال مشاهدات، گزارشات و مستندات خود از عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، اسنادی در این خصوص به تحریریه واصل گرده است که به تدریج منتشر و مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت. 

اما در گام اول، بد نیست نگاهی به سند زیر انداخته و آن را به دقت مورد موشکافی قرار دهیم: 

استخدام در سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان

از ظاهر امر چنین بر می آید که کیوان(محمدعلی) محمدی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان طی نامه ای خطاب به معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان از وی می خواهد تا شناسه قرارداد کار معین را برای ۶ نفر از سازمان امور استخدامی اخذ نماید.

اما این افراد چه کسانی هستند؟ 

طاهر کرم دوست: رئیس وقت سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه گیلان

علی حکیم الهی: شاغل در حوزه ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان

امیر حبیب دوست: مشاور وقت اقتصادی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان

 

بیشتر بخوانید:
ویروس کووید ۱۹و استفاده یا عدم استفاده از ظرفیت اصل ۷۹ قانون اساسی

و اما برای شناسایی میلاد اژدری، نفر ششم این لیست بد نیست سری به مشخصات شرکت ساختمانی گیل سازان میثاق بزنیم. شرکتی که با مجوز از سازمان برنامه و بودجه گیلان به عنوان پیمانکار معرفی شده است. به تاریخ صدور مجوز شرکت دقت کنید و آن را با تاریخ انتصاب کیوان محمدی مقایسه کنید(تصویر زیر را ببینید)

شرکت ساختمانی گیل سازان میثاق

 

نام میلاد اژدری به عنوان بازرس اصلی این شرکت در یک مقطع زمانی به چشم می خورد. در کنار نام وی، نام افرادی همچون ماعون نصر، میثاق نصر، اسحق نصر، میلاد نصر به چشم می خورد. شرکتی که گویا جمع کثیری از مسئولانش در برهه های زمانی مختلف، از یک خانواده و برخی از آنان از فرزندان اسحق نصر بوده اند و البته نام میلاد اژدری هم در کنار آنان به چشم می خورد. 

اسحاق نصر کیست؟ 

اسحاق نصر

وی از اعضای ستاد انتخابات حزب اعتدال و توسعه استان گیلان و از جمله افرادی است که بارها در کنار کیوان(محمدعلی) محمدی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان مشاهده شده است. به عنوان مثال در دیدار رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان با حاج محمد جوادی روزنامه‌نگار قدیمی استان که خبر آن در پورتال سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان به چشم می خورد، تصویری از حضور اسحق نصر هم منتشر شده است. (متن خبر را از اینجا بخوانید)

 

بیشتر بخوانید:
مدیرعامل آبفای گیلان: تأمین آب ۷ روستا با بهره برداری از مجتمع شهران/ اجرای پروژه آبرسانی به بلوکات

خزرآنلاین به زودی با بررسی سایر اسناد واصله، به واکاوی بیشتر عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان پرداخته و در راستای عمل به رسالت مطبوعاتی خود و توریج فرهنگ حسنه مطالبه گری و شفاف سازی عملکرد مسئولین، لیست کاملی از پروژه هایی که پیمانکاری آن بر عهده شرکت ساختمانی گیل سازان میثاق بوده، منتشر خواهد کرد.