در نخستین روز از دهه مبارک فجر؛ شرکت گاز گیلان خبر از قطعی قریب الوقوع گاز مردم داد
در نخستین روز از دهه مبارک فجر؛ شرکت گاز گیلان خبر از قطعی قریب الوقوع گاز مردم داد
خزر: باز هم شرکت گاز گیلان اطلاعیه صادر کرده و خبر از قطعی گاز در برخی از مناطق شهر رشت، لاهیجان، آستانه اشرفیه و روستای لیمنجوب کلاچای به علت تعمیر شبکه داده است. این چندمین باری است که در فصل سرد سال، گاز مناطق مسکونی استان قطع می شود!

به گزارش خزرآنلاین، باز هم شرکت گاز گیلان اطلاعیه صادر کرده و خبر از قطعی گاز در برخی از مناطق شهر رشت، لاهیجان، آستانه اشرفیه و روستای لیمنجوب کلاچای به علت تعمیر شبکه داده است. این چندمین باری است که در فصل سرد سال، گاز مناطق مسکونی استان قطع می شود!

آقای استاندار، هیچ معلوم است در شرکت گاز گیلان چه می گذرد. هیچ می دانید این چندمین باری است که طی این ماه و ماه گذشته، شرکت گاز اقدام به قطع گاز مردم می کند؟ یعنی تمام این موارد فوری و غیرقابل پیشبینی بوده است؟

 ۱۲ بهمن ۹۹ – مشترکان گاز خیابان عطاآفرین رشت، خیابان نواب صفوی آستانه، بلوار دیلمان لاهیجان و روستای لیمنجوب به علت تعمیرات شبکه با قطعی مواجه خواهند شد.

 ۵ بهمن ۹۹ – شرکت گاز گیلان از قطعی ۸ ساعته گاز در روز ۶ بهمن ۹۹ در کلاچای و حمیدیان رشت خبر داد. علت قطعی گاز این بار، تعمیرات اضطراری بود!

 ۲۸ دی  ۹۹ – شرکت گاز خبر از قطعی ۱۲ ساعته گاز در بخشی از منطقه گلسار رشت داد و علت آن را ادامه اجرای کارهای عمرانی و طرح جمع آوری آب های سطحی دانست!

 ۲۳ دی ۹۹ – شرکت گاز گیلان از قطعی گاز در لنگرود و همچنین روستای فتیده این شهرستان برای روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه خبر داد.

 ۲۲ دی ۹۹ – شرکت گاز گیلان از قطع گاز به علت انجام وصلی گرم و تعمیرات اضطراری شبکه در بخشی از شهرهای تالش، لنگرود، آستارا، و لاهیجان خبر داد.

 ۱۴ دی ۹۹ – شرکت گاز گیلان از قطعی ۷ ساعته گاز در روستاهای طلابر و آغوزبن شهرستان رودبار و همچنین شهرگ گلسار رشت در روز دوشنبه خبر داد.

 ۶ دی ۹۹ – شرکت گاز خبر از قطعی ۹ ساعته گاز روستای پاچکنار رشت به دلیل توسعه شبکه گازرسانی و وصلی گرم داد.

بیشتر بخوانید:
حداقل حقوق کارمندان و کارگران در سال ۱۴۰۰ چقدر خواهد بود؟