در کمتر از ۴ ماه؛ کرسی فرمانداری شفت دستخوش تغییر می شود؟!
در کمتر از ۴ ماه؛ کرسی فرمانداری شفت دستخوش تغییر می شود؟!
خزر: اگر شنیده ها از انتصاب چراغی به عنوان فرماندار شفت صحیح باشد، به نظر می رسد فرمانداری شفت این بار به سرنوشتی کاملا متناقض دچار خواهد شد چرا که چراغی از مدیران انقلابی استانداری گیلان است که در کارنامه خود سابقه محکوم نمودن فتنه 88 را دارد.

به گزارش خزرآنلاین، در واپسین ماه های عمر دولت، برخی شنیده ها حکایت از احتمال انتصاب ابراهیم چراغی مدیرکل امنیتی انتظامی اتباع و مهاجرین استانداری گیلان بر راس فرمانداری شهرستان شفت دارد. چراغی که سابقه معاونت فرمانداری رضوانشهر در دولت یازدهم و بخشداری گوراب زرمیخ در دولت احمدی نژاد را در کارنامه خود دارد، خردادماه ۹۸ با حکم مصطفی سالاری به عنوان مدیرکل امنیتی، انتظامی و اتباع استانداری گیلان منصوب شد.

اگرچه خزرآنلاین به تنهایی قادر به تایید این شنیده نیست اما بد نیست به یاد بیاوریم که مدت زمان زیادی از انتصاب جنجالی سارنگ حسن پور بر راس فرمانداری شفت نمی گذرد. انتصابی که به علت سابقه فعالیت حسن پور در ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی، با انتقاد اصولگرایان همراه بود. با این حال، اگر شنیده ها از انتصاب ابراهیم چراغی به عنوان فرماندار شفت صحیح باشد، به نظر می رسد فرمانداری شفت این بار به سرنوشتی کاملا متناقض دچار خواهد شد چرا که چراغی از مدیران انقلابی استانداری گیلان است که در کارنامه خود سابقه محکوم نمودن فتنه ۸۸ را دارد.

چراغی در دوران حضورش در بخشداری گوراب زرمیخ و در همایش بررسی راهکارهای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس نهم، ضمن محکوم نمودن فتنه ۸۸، گفت: ملت در طول انقلاب اسلامی میزان آگاهی و دشمن‌شناسی خود را به جهان نشان داده است و اوج آن در دوران فتنه ۸۸ بود که با هوشیاری مقام معظم رهبری و همت مردم سرکوب شد.