در یکی از روستاهای رودبار؛ ضرب و شتم اهالی روستا توسط اعضای شورا!
در یکی از روستاهای رودبار؛ ضرب و شتم اهالی روستا توسط اعضای شورا!
خزر: درگیری بین اعضای شورای و اهالی همان روستا بوده و هیچ مسافری در این درگیری مصدوم یا در نزاع حضور نداشته و سابقه ی درگیری به قبل از اتفاقات امروز بر میگردد.

به گزارش خزرآنلاین، ظهر امروز بود که تصاویری از بروز درگیری در یکی از روستاهای رودبار به تحریریه خزرآنلاین واصل شد.

در همین راستا، سرهنگ روشن قلب فرماندهی انتظامی شهرستان رودبار در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین، از اقدام ویژه علیه برهم زنندگان نظم عمومی در این شهرستان خبر داد.

 این مقام انتظامی افزود: در پی اخبار واصله از شهرستان رودبار مبنی بر درگیری برخی اعضای شورای یک روستا در آزاد راه رشت قزوین که در طی آن چند نفر مصدوم شدند و بر طبق دستور دادستان محترم شهرستان رودبار، نیروی انتظامی سریعا به موضوع ورود و تحقیقات خود را آغاز کرد.

وی افزود: درگیری بین اعضای شورای و اهالی همان روستا بوده و هیچ مسافری در این درگیری مصدوم یا در نزاع حضور نداشته و سابقه ی درگیری به قبل از اتفاقات امروز بر میگردد.

 سرهنگ روشن قلب ادامه داد: حکم جلب برای چند تن از عوامل دخیل در این درگیری صادر شده و پلیس در انجام وظیفه خود و برخورد با اخلال گران نظم عمومی جدی است.

 فرمانده انتظامی رودبار در پایان از مردم خواست از ظرفیت های قانونی برای حل مشکلات استفاده کرده و از هرگونه نزاع و درگیری فیزیکی بپرهیزند.

۰/۵ (۰ نظر)