خارج کردن دسته راهنمای خودرو از گلوی پیرمرد گیلانی بعد از دو سال!
خارج کردن دسته راهنمای خودرو از گلوی پیرمرد گیلانی بعد از دو سال!
خزر: پزشکان بیمارستان آریا رشت توانستند دسته راهنمای ماشین را که به مدت دو سال در گلوی یک پیرمرد گیر کرده بود، با انجام عمل جراحی سخت بیرون بکشند.

به گزارش خزرآنلاین، پزشکان توانستند دسته راهنمای ماشین که بر اثر وقوع تصادف در گلوی پیرمرد گیر کرده بود را با انجام عمل جراحی و به سختی از گلوی وی بیرون بکشند.

این پیرمرد در دو سال گذشته متوجه وجود دسته راهنمای ماشین در گلوی خود نشده بود، اما پزشکان با انجام آندوسکوپی متوجه وجود دسته راهنمای ماشین در گلوی پیرمرد شوند.

 ماجرا از این قرار است که دسته راهنمای خودرو از دو سال قبل یعنی هنگام وقوع تصادف وارد گلوی یک پیرمرد اهل شهرستان رشت می شود. این پیرمرد نیز به مدت نزدیک دو سال دسته راهنمای خودرو را در گلوی خودش تحمل می کرد و اصلا متوجه وجود این شیء خارجی در گلوی خود نشده بود و فکر می کرد سخت شدن بلع برای او از عوارض تصادف باشد.

 در این مدت نیز خوردن غذا برای این پیرمرد سخت بود و او سعی می کرد بیشتر از غذاهای نرم و مایعات استفاده کند، اما چون راه تنفسش باز بود، دچار مشکل تنفسی نشده بود.

 اما از یک ماه پیش وجود شیء خارجی در گلو بالاخره این مرد را به شدت آزار می دهد و او به بیمارستان مراجعه می کند. در بیمارستان نیز با توجه به این که دسته راهنمای ماشین یک جسم پلاستیکی است و در تصاویر CT اسکن مشخص نمی شود، پزشکان تلاش می کنند برای یافتن این جسم و بیرون کشیدن آن، آندوسکوپی انجام دادند.

 پزشکان در ابتدا برای او آندوسکوپی مری انجام می دهند و سعی می کنند با استفاده از یک بسکت، این جسم را از گلوی پیرمرد بیرون بکشند، اما آنها نمی توانند که این کار را انجام دهند و پیرمرد را برای انجام عمل جراحی ارجاع می دهند.

 ولی این پیرمرد با وجود تاکید پزشکان بر نیاز به عمل جراحی، بازهم حدود یک ماه و نیم از مراجعه به پزشک خودداری می کند و سعی می کند که بازهم جسم خارجی را در گلوی خود تحمل کند.

 اما زمانی که درد گلو برای مرد غیرقابل تحمل می شود، به ناچار به بیمارستان آریارشت مراجعه می کند و دکتر افشین شفقی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان آندوسکوپی و جراحی را دکتر آقاجان زاده به سختی و با انجام عمل جراحی این جسم را از گلوی او خارج کردند

بیشتر بخوانید:
قبل انقلاب دست فرح پهلوی را می بوسیدی و حالا سوپر حزب اللهی شده ای؟!