اختصاص دستگاه های MRI برای مراکز آموزشی و درمانی رشت و بیمارستان‌های شهرستانهای غرب و شرق گیلان
اختصاص دستگاه های MRI برای مراکز آموزشی و درمانی رشت و بیمارستان‌های شهرستانهای غرب و شرق گیلان
خزر: طی نشستی با حضور دکتر اسدالله عباسی، استاندار گیلان، دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و همچنین سیدکاظم دلخوش اباتری، نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تهران برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، طی نشستی با حضور دکتر اسدالله عباسی، استاندار گیلان، دکتر ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و همچنین سیدکاظم دلخوش اباتری، نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تهران برگزار شد.

در این دیدار مسوولان گیلان توجه ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به حوزه سلامت استان از جمله در بخش توسعه زیرساخت‌های بهداشت، درمان و همچنین تجهیزات را خواستار شدند.

درخواست تامین اعتبار برای تکمیل پروژه های عام المنفعه بخش بهداشت و درمان گیلان از جمله طرح های تحول سلامت، تامین اعتبار جهت تسریع در ساخت بیمارستان در دست احداث پورسینا و تکمیل دانشکده پزشکی، ساخت بیمارستان های جدید رازی و شفا و همچنین اختصاص سهمیه بیشتر در زمان توزیع نیروهای تخصصی به گیلان از مهمترین موضوعاتی بود که در نشست مشترک استاندار گیلان، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی و رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با وزیر بهداشت مطرح شد.

همچنین در این نشست، اختصاص دستگاه های MRI برای مراکز آموزشی و درمانی رشت و بیمارستان های شهرستانهای غرب و شرق استان، مجهز کردن بیمارستان های استان به تجهیزات سرمایه ای و تشخیص طبی و…این حوزه از دیگر خواسته هایی بود که مسوولان گیلان در نشست با دکتر عین اللهی مطرح کردند.