دستگیری اراذل و اوباش تحت تعقیب به اتهام قدرت‌نمایی | معرفی متهم ۳۷ ساله به مرجع قضایی
دستگیری اراذل و اوباش تحت تعقیب به اتهام قدرت‌نمایی | معرفی متهم ۳۷ ساله به مرجع قضایی
خزر: سرهنگ علیرضا حدادی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان گفت: کارآگاهان اداره پشتیبانی عملیات، اراذل و اوباش تحت تعقیب را به اتهام قدرت‌نمایی در شهرستان رشت دستگیر کردند.

به گزارش خزرآنلاین، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان گفت: کارآگاهان اداره پشتیبانی عملیات، اراذل و اوباش تحت تعقیب را به اتهام قدرت‌نمایی در شهرستان رشت دستگیر کردند.

سرهنگ علیرضا حدادی با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی اظهار داشت: پلیس با قاطعیت و جدیت به پشتوانه همکاری آگاهانه مردم و حمایت دستگاه قضائی با مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع می‌کند.

وی در ادامه گفت: کارآگاهان اداره پشتیبانی عملیات پلیس آگاهی استان با توجه به اقدامات فنی و سرنخ‌های به دست آمده طی عملیاتی غافلگیرانه یکی از اراذل و اوباش تحت تعقیب را شناسایی و دستگیر کردند.

بیشتر بخوانید:
سرلشکر سلامی: ملت ایران خطا نمی‌کند چرا که نگاهش به ستاره تابناکی به نام رهبری است | در ایران مردم حاکمیت را از آن خود می‌دانند؛ استثنایی‌ترین حکومت تاریخ را شکل داده‌اند

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با شاره به اینکه متهم ۳۷ ساله به اتهام قدرت‌نمایی تحت تعقیب بوده است، افزود: این فرد با ایجاد درگیری و استفاده از سلاح سرد، موجب ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شده بود که پس از دستگیری و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

بیشتر بخوانید:
دختر شهید سلیمانی: بودجه بنیاد فرهنگی شهید سلیمانی را به حل مشکلات مردم اختصاص دهید

این مقام انتظامی در پایان امنیت و آرامش مردم را خط قرمز پلیس عنوان کرد و بیان داشت: شهروندان می‌توانند از طریق سامانه ۱۱۰ کلیه اخبار و اطلاعات در رابطه با هرگونه نامنی را به پلیس گزارش کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با افراد مخل نظم و امنیت برخورد شود.