دستگیری عاملان درگیری شب گذشته در تالش | مجروح شدن یک متهم با تیراندازی پلیس
دستگیری عاملان درگیری شب گذشته در تالش | مجروح شدن یک متهم با تیراندازی پلیس
خزر: سرهنگ حسین حسن‌پور، جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری ۵ نفر از عاملان درگیری شب گذشته در شهرستان تالش خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، سرهنگ حسین حسن‌پور با اشاره به وقوع درگیری در تالش و با تاکید بر اینکه امنیت مردم از خطوط قرمز پلیس است به تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم اشاره کرد اظهار داشت: پلیس در برقراری نظم و امنیت و ایجاد احساس آرامش در بین شهروندان با مخلان نظم و امنیت به طور قاطع و قانونی برخورد می‌کند.

وی در ادامه گفت: شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری در منطقه لیسار شهرستان تالش، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پس از حضور پلیس در محل حادثه و بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که چند نفر بر سر اختلافات ملکی با یکدیگر درگیر شده‌اند، افزود: یک نفر از عاملان درگیری که از اراذل و اوباش سابقه‌دار بوده با سلاح سرد قصد آسیب زدن به ماموران انتظامی را داشت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با اقدامات پلیسی صورت گرفته در نهایت، ۵ متهم این پرونده در صحنه درگیری دستگیر و یک تیغه سلاح سرد از آن‌ها کشف شد.

سرهنگ حسن‌پور از مجروح شدن یکی از متهمان این درگیری از ناحیه پا با تیراندازی پلیس خبر داد و گفت: این متهم در بیمارستان بستری و حال عمومی وی مساعد گزارش شده است.

وی متهمان تصریح کرد: متهمان ۲۶، ۲۹، ۳۰، ۳۴ و ۴۰ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان در پایان برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی جامعه را از خواسته‌های مردم و یکی از اولویت‌های اصلی پلیس قلمداد کرد و اذعان داشت: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با اینگونه افراد برخورد می‌کند.

بیشتر بخوانید:
گزارش تصویری ملاقات مردمی شهردار رشت با شهروندان