دستگیری عاملان شرارت و درگیری در پارک کسمائی رشت
دستگیری عاملان شرارت و درگیری در پارک کسمائی رشت
خزر: در پی اخلال در نظم عمومی و قمه‌کشی توسط اراذل و اوباش در پارک کسمائی شهرستان رشت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش خزرآنلاین، جانشین فرماندهی انتظامی گیلان از دستگیری عاملان شرارت و درگیری پارک کسمائی شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ «حسین حسن‌پور»  اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

وی تصریح کرد: در پی اخلال در نظم عمومی و قمه‌کشی توسط اراذل و اوباش در پارک کسمائی شهرستان رشت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام تحقیقات و اشرافیت اطلاعاتی، ۲ متهم این پرونده شناسایی کردند، افزود: پس از هماهنگی قضائی، متهمان در عملیات‌های جداگانه و همزمان دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه اراذل و اوباش دستگیر شده با یکی از شهروندان در پارک کسمائی رشت درگیر شده بودند، گفت: عاملان تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه، تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

سرهنگ حسن‌پور علت این درگیری را اختلافات شخصی اعلام کرد و بیان داشت: متهمان ۲۸ و ۲۹ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

جانشین فرماندهی انتطامی گیلان از مردم خواست در صورت مشاهده مزاحمت و شرارت توسط اراذل و اوباش، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

گفتنی است چندی پیش جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی(ناجا) با اشاره به لزوم مقابله با اراذل و اوباش گفته بود: مقابله با اراذل و اوباش و افرادی که با عربده کشی موجب وحشت مردم می شوند، بخشی از کار نیروی انتظامی است که در قالب قرارگاه مقابله با اراذل و اوباش با جدیت و به صورت مقتدرانه در حال انجام است.

بیشتر بخوانید:
بهبودی کودک دو ساله مبتلا به کرونا در بیمارستان ۱۷ شهریور رشت