دستگیری فرد هتاک به آمر به معروف توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت
دستگیری فرد هتاک به آمر به معروف توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت
خزر: سرهنگ سیداکبر قاسمی از دستگیری فرد هتاک به آمر به معروف و ناهی از منکر در رشت توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت خبر داد.‌

به گزارش خزرآنلاین، سیداکبر قاسمی با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر در احادیث و آیات قرآن بدان بسیار اشاره شده است، اظهار داشت: ارشاد و افزایش آگاهی و بصیریت در حوزه‌های مختلف به همه آحاد مردم در جامعه یکی از راهکارهای مقابله با توطئه‌های دشمنان بر علیه اسلام و نظام است.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت اذعان کرد: بی‌توجهی به قوانین وعدم رعایت شئونات اسلامی از جمله مهمترین مقوله‌های است که نیروهای امنیتی و حفاظتی به آن توجه و رصد دارند و با هنجار شکنان برخورد جدی خواهد شد.

قاسمی با اشاره به توطئه‌های دشمنان و گسترش شبکه‌های ماهواره‌ای تصریح کرد: متاسفانه با گستردگی شبکه‌ها و فضاهای مجازی شاهد ورود فرهنگ بی‌بندوبار توسط برخی از هنجارشکنان و ناآگاهان در جامعه هستیم.

وی ادامه داد: در این راستا با تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر برنامه‌های مختلفی در طول سال جهت بصیرت دهی و پشتیبانی از آمران به معروف و ناهیان از منکر داریم.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به سگ گردانی که نشات گرفته از فرهنگ بی‌بندبار غربی است و گسترش آن در جامعه اشاره و خاطر نشان کرد: چند روز اخیر در پارک کشاورز رشت یکی از بانوان ارزشی امر به معروف و نهی از منکر به فردی که در حال سگ گردانی در این پارک بود داشتند آن فرد این بانوی محترم که در حال انجام وظیفه دینی و شرعی بودند را مورد ضرب و شتم قرار داد.

قاسمی با تاکید بر اینکه سپاه از آمرین به معروف و ناهیان منکر پشتیبانی می‌کند گفت: این هتاک به امر به معروف و نهی از منکر با پیگیری‌های صورت گرفته توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت شناسایی و دستگیر شد.

وی به دین اسلام اشاره و اظهار کرد: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که برای حفاظت از دین اسلام و دفاع از وطن شهدای زیادی تقدیم نمودیم، شایسته این سرزمین نیست که شاهد ترویج فرهنگ بی‌بندبار غربی باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به برخورد جدی نیروهای امنیتی و نظامی با هتاکان به آمرین به معروف و ناهیان از منکر با هماهنگی دستگاه قضایی در جامعه اشاره نمود و گفت: انتظار می‌رود مسئولین دستگاه‌های اجرایی در شهر رشت وظایف خودشان را بدرستی انجام داده تا شاهد چنین صحنه‌هایی در جامعه و سگ گردانی، خصوصا داخل پارک ها، خیابان، داخل خودرو و داخل مغازه‌ها نباشیم و شهرداران منطقه بهتر است وظایف خودشان را در پارک هاو… به درستی انجام دهند.

بیشتر بخوانید:
دستگاه CT اسکن بیمارستان جدید تالش به بهره‌برداری رسید