نیروهای پاکدست و با انرژی وارد دولت شوند| فرصت‌سازی دولت الکترونیک برای دولت سیزدهم
نیروهای پاکدست و با انرژی وارد دولت شوند| فرصت‌سازی دولت الکترونیک برای دولت سیزدهم
خزر: نماینده مجلس یازدهم تاکید کرد که دولت الکترونیک می‌تواند جلوی فساد‌ها را بگیرد.

به گزارش خزرآنلاین، نماینده مجلس یازدهم تاکید کرد که دولت الکترونیک می‌تواند جلوی فساد‌ها را بگیرد.

جبار کوچکی‌نژاد در پاسخ سوالی مبنی بر اینکه دولت جدید باید به سمت چه ظرفیت‌هایی برود که مغفول مانده است، گفت: دولت جدید برای اینکه از بحران اقتصادی خارج شود، ابتدا باید بودجه سالیانه را دستخوش تغییرالت عمده کند.

نماینده مردم رشت در مجلس تاکید کرد: اصلاح ساختار بودجه مسئله ای بود که مجلس در سالهای اخیر آن را پیگیری کرد و اما متاسفانه دولت دوازدهم این موضوع را در دستور کار خود قرار نداد.

وی ادامه داد: همچنین ساختار اداری کشور کهنه است و دولت باید در کوتاه مدت این ساختار را اصلاح و بازسازی کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت الکترونیک می‌تواند جلوی فساد‌ها را بگیرد که یکی از تهدیدات جدی در مفاسد است و اگر جلوی مفاسد گرفته شود، فرصت‌های زیادی برای دولت به وجود می‌آید.

کوچکی‌نژاد تاکید کرد: دولت روحانی دولت الکترونیک را اجرایی نکرد و به همین دلیل است که هزینه خدماتی که می‌دهیم، بسیار بالاست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ظرفیت نیرو‌های انسانی خوب و پاکدست در کشورمان هم باید مورد توجه قرار گیرد و باید نیرو‌های پاکدست، جوان و پرانرژی وارد سیستم دولتی شوند.

این نماینده مجلس اظهارداشت: همچنین تیم اقتصادی دولت باید تیمی کاملا منسجم باشد و این طور نباشد که هر فردی در کابینه ساز خودش را بزند.

 

بیشتر بخوانید:
فصل های مشترک فراوان جهت ارائه خدمات وجود دارد