دولت روحانی نه تنها زندگی مردم را سخت کرده، بلکه زمینه کاهش اعتماد عمومی را نیز ایجاد کرد
دولت روحانی نه تنها زندگی مردم را سخت کرده، بلکه زمینه کاهش اعتماد عمومی را نیز ایجاد کرد
خزر: محمد دوستار در نشست مشترک با مسئولان کمیته‌های رسانه و جوانان شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در گیلان در مهدیه رشت اظهار داشت: انتخابات امسال، انتخاباتی مهم، حساس و پیچیده است.

به گزارش خزرآنلاین، محمد دوستار در نشست مشترک با مسئولان کمیته‌های رسانه و جوانان شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در گیلان در مهدیه رشت اظهار داشت: انتخابات امسال، انتخاباتی مهم، حساس و پیچیده است.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در گیلان با بیان اینکه باید از ظرفیت جوانان و رسانه برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات استفاده کرد: اعتماد عمومی بالاترین سرمایه یک نظام است.

وی با اعلام اینکه عملکرد آیت الله رئیسی همواره سبب افزایش اعتماد عمومی شده است خاطرنشان کرد: دولت روحانی در ۸ سال گذشته نه تنها زندگی مردم را سخت کرده، بلکه زمینه کاهش اعتماد عمومی را نیز ایجاد کرده است.

دوستار آرای مردم پشتوانه‌ای محکم برای دولت بعد دانست و ابراز داشت: امروز شرایط کشورمان در سطح بین‌الملل شرایطی حساس است و روی کارآمدن رئیس جمهوری توانمند مانند آیت‌الله رئیسی می‌تواند نوید بخش امیدافرینی و رفع مشکلات کشور در سطوح داخلی و بین‌الملی باشد.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در گیلان با اشاره به اینکه امروز دشمنان داخلی و خارجی به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند گفت: ملت ایران در شرایط مختلف همواره از نظام دفاع کردند و امیدواریم تا این پشتوانه در انتخابات پیش‌رو نیز وجود داشته باشد.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تصریح کرد: آینده کشور باید در اختیار جوان قرار بگیرد تا آن‌ها با بهره‌گیری از تجربه پیشکسوتان، مسیر توسعه و پیشرفت کشور را در پیش بگیرند.

بیشتر بخوانید:
نقص فنی پرواز رشت – شیراز و فرود اضطراری در تهران