دومین نشست شورای عالی ورزش‌های همگانی گیلان برگزار شد
دومین نشست شورای عالی ورزش‌های همگانی گیلان برگزار شد
خزر: دومین نشست شورای عالی ورزش‌های همگانی گیلان که به ریاست استاندار گیلان ،مدیر کل ورزش و جوانان و سایر دستگاه های اجرایی در استانداری گیلان برگزار گردید.

به گزارش خزرآنلاین، دومین نشست شورای عالی ورزش‌های همگانی گیلان که به ریاست استاندار گیلان، مدیر کل ورزش و جوانان و سایر دستگاه های اجرایی در استانداری گیلان برگزار گردید.

حسین میرزایی ریئس هیات نجات غریق و غواصی اعلام کرد، از آنجا که استان گیلان با دارا بودن ۲۸۰ کیلومتر نوار ساحلی و ۲۸۴ منطقه شناسایی شده خطر آفرین، در سال ۹۹ از اول خرداد ماه تا چهارم مهرماه، ناجیان در ۹ شهر ساحلی ۵۴۲ نفر را از غرق شدن نجات دادند

وی طی درخواست از استاندار گیلان به عنوان رییس ستادساماندهی سواحل استان درخواست کرد که اولین پایگاه قهرمانی و ‌استعدادیابی، خانه نجات غریق استان گیلان در مجتمع مروارید خزر در شهرستان رشت دراختیار این هیات قرار گیرد، و از درخواست‌های دیگر ایشان کمک و خرید تجهیزات، از قبیل جت اسکی، قایق، موتور و … پرداخت حقوق ناجیان غریق در سواحل از موارد درخواستی دیگر این هیات بود.

استاندار گیلان هم ضمن تشکر از ارایه برنامه ها و گزارشها، خواستار پیگیری این موضوع توسط،معاون سیاسی امنیتی استانداری و فرماندار شهرستان رشت شد و امیدواریم این موضوع حداقل کمکی برای این حوزه باشد ،و شاهد این که چه زمانی محقق پیدا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
رفتار انتخاباتی داوطلبان شوراها رصد می‌شود