دو عضو علی البدل شورای شهر رشت در آستانه ورود به شورا
دو عضو علی البدل شورای شهر رشت در آستانه ورود به شورا
خزر: شنیده ها ازشهرداری و شورای شهر رشت حکایت از آن دارد که پروسه احراز صلاحیت شهردار منتخب رشت به پایان رسیده و به زودی امیرحسین علوی به عنوان شهردار رشت تعرفه خواهد شد.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها ازشهرداری و شورای شهر رشت حکایت از آن دارد که پروسه احراز صلاحیت شهردار منتخب رشت به پایان رسیده و به زودی امیرحسین علوی به عنوان شهردار رشت تعرفه خواهد شد. با تصدی علوی بر کرسی شهرداری رشت کریمی کرنق به عنوان اولین عضو علی البدل وارد پارلمان محلی شورا می شود

از سوی دیگر هم خبر می رسد که رئیس کمیته امداد یکی از شهرستان های استان بنا به دلایلی و به صورت ناگهانی از سمت خود کنار رفته و نادر حسینی، عضو شورای شهر رشت به زودی به عنوان جایگزین وی منصوب خواهد شد. انتصابی که ممکن است منجر به استعفای وی از عضویت در شورای شهر رشت شود که در اینصورت مهیار سماکچی به عنوان دومین عضو علی البدل شورا جایگزین حسینی خواهد شد.

گفتنی است از برخی اعضای فعلی شورا به عنوان گزینه های محتمل حضور در انتخابات مجلس و یا تصدی بر برخی مناصب دولتی همچون فرمانداری ها نام برده می شود که در این صورت ادامه روند حضور اعضای علی البدل در پارلمان محلی شورا اصلا دور از ذهن نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:
تردد خودروهای شخصی به گیلان از نیمروز ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت ممنوع است