دیدار شهردار لنگرود با رئیس گروه متخصصین ایران + جزییات
دیدار شهردار لنگرود با رئیس گروه متخصصین ایران + جزییات
خزر: شهردار لنگرود در حاشیه سفر خود به تهران جهت پیگیری برای جذب اعتبارات ملی برای شهر لنگرود در دیدار با رییس گروه متخصصین ایران ، قراردادی جهت همکاری و توافق فیمابین بسته شد.

به گزارش خزرآنلاین، شهردار لنگرود در حاشیه سفر خود به تهران جهت پیگیری برای جذب اعتبارات ملی برای شهر لنگرود در دیدار با رییس گروه متخصصین ایران ، قراردادی جهت همکاری و توافق فیمابین بسته شد. این گروه بزرگترین مرجع متخصصین در سطح کشور با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌باشد. تجمیع متخصصین و تاسیس مراکز تخصصی، اعطای عاملیت ارائه مشاوره های تخصصی به صاحبان مشاغل و صنایع همکاری و هم افزایی در اجرای پروژه هاست.

تخصص گرایی و دانش پروری با بهره مندی از پشتوانه علمی و دانشگاههای معتبر و کارشناسان ارشد و اعطای گواهینامه های قابل استعلام در بخش آموزش کشوراست.

حمایت، هدایت و ارتقاء سطح دانش و مهارت متخصصین داخلی و بین المللی با ارزیابی واحدهای کارآفرین وسطح‌بندی تخصصی در رویدادهای کشور از اهداف گروه متخصصین می‌باشد که در این راستا شهردار لنگرود در حاشیه سفر خود به تهران جهت پیگیری برای جذب اعتبارات ملی برای شهر لنگرود دیدار با رییس گروه متخصصین ایران صورت گرفت و توافق همکاری فیمابین بسته شد.

گفتنی است سازمان متخصصین و مدیران ایران دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی( اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران) و همچنین داری مجوز رسمی خدمات فنی و مهندسی در زمینه سیستم های مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت،معدن و تجارت، مجوز دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی خارجی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، مشاور رسمی کسب و کار فن آوران درگاه خدمات الکترونیکی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و عضو رسمی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و عضو اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران، مجموعه موسسه ای غیر دولتی است.

بیشتر بخوانید:
قانون اصلاح شود، دلیل ردصلاحیت‌ها را می‌گوییم/ صرف اینکه سابقه نظامی‌گری محدودیت ایجاد کند قابل توجیه نیست