دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان با عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی
دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان با عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی
خزر: خلیل بهروزی فر نماینده مردم شریف شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ، طی دیدار با محمد تقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ، ضمن تقدیر از خدمات مدیران برق شهرستان های حوزه انتخابی خود و تلاش صادقانه مجموعه شرکت توزیع برق استان ، با ذکر این نکته که انرژی برق اصل اساسی برای توسعه است ،ابراز امیدواری کرد که با جذب اعتبارات لازم، بتوان مشکلات و کمبودهای موجود در شرکت توزیع نیروی برق گیلان را کاهش داد.
به گزارش خزرآنلاین،  خلیل بهروزی فر نماینده مردم شریف شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ، طی دیدار با محمد تقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ، ضمن تقدیر از خدمات مدیران برق شهرستان های حوزه انتخابی خود و تلاش صادقانه مجموعه شرکت توزیع برق استان ، با ذکر این نکته که انرژی برق اصل اساسی برای توسعه است ،ابراز امیدواری کرد که با جذب اعتبارات لازم، بتوان مشکلات و کمبودهای موجود در شرکت توزیع نیروی برق گیلان را کاهش داد.

بهروزی فر در این دیدار از بخش توزیع برق به عنوان پیشانی ارتباط با مردم یاد کرد و به حمایت صنعت برق از این بخش تاکید کرد .

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت :حاصل دستـرنج تمامی کارکـنان صنعت برق از تولید تا توزیع به صـورت شبانه روزی در اختیار مردم است و تلاش و مساعی افرادی که در این عرصه فعالیت می نمایند بسیار ارزشمند و مقدس است.

شایان ذکر است در ابتدای این دیدار، محمد تقی مهدیزاده گزارش مختصری از وضعیت صنعت برق استان در بخش توزیع و اقداماتی که در جهت کنترل پیک بار تاکنون انجام شده است، ارائه کرد.