دستورالعمل رئیس‌جمهور برای انتصاب‌ها در گیلان اجرایی شود | انتقاد از سکوت برخی جریانات و رجال سیاسی
دستورالعمل رئیس‌جمهور برای انتصاب‌ها در گیلان اجرایی شود | انتقاد از سکوت برخی جریانات و رجال سیاسی
خزر: عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر استفاده از ظرفیت نیروهای انقلابی در بدنه دولت در گیلان گفت: رئیس‌جمهور خود به‌عنوان عالی‌ترین مقام اجرایی کشور از کارگزاران نظام خواست تا از بانیان وضع موجود استفاده نکنند و همین دستورالعمل نیز باید در سطح تصمیمات نمایندگان عالی دولت در استان‌ها اجرایی شود.

به گزارش خزرآنلاین، محمدرضا احمدی سنگر عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تسریع در برنامه‌ریزی و جایگزینی نیروهای کارآمد در بدنه اجرایی گیلان اظهار کرد: قوه مقننه با حفظ اصل نظارت، کاملاً در کنار دولت انقلابی است و انتظار می‌رود روند تصمیم‌گیری‌های مدیریتی در گیلان تسریع شود.

وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت نیروهای انقلابی در بدنه دولت در گیلان گفت: رئیس‌جمهور خود به‌عنوان عالی‌ترین مقام اجرایی کشور از کارگزاران نظام خواست تا از بانیان وضع موجود استفاده نکنند و همین دستورالعمل نیز باید در سطح تصمیمات نمایندگان عالی دولت در استان‌ها اجرایی شود.

نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید روحیه جهادی در کنار تخصص و تعهد از شاخص‌های تصمیم‌گیری مدیریتی باشد، افزود: هرگونه انتصابی که منجر به عقب‌ماندگی استان شود در این شرایط اقتصادی برای هیچ کس پذیرفته نیست.

احمدی با انتقاد از سکوت برخی جریانات و رجال سیاسی در انتصابات و تعلل مناصب مدیریتی گفت: مردم گیلان دیگر طاقت تصمیم‌های سلیقه‌ای، جناحی، غیرمنطقی و سهم‌خواهانه را ندارند و انتظار به حق آنان این است که تصمیمات گرفته‌شده با رویکرد ابلاغی دولت و بر اساس شایستگی‌های مدیریتی و اخلاقی باشد.