درآمدزایی جدید دولت از کرونا!
درآمدزایی جدید دولت از کرونا!
خزر: رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به ارسال لیست افراد مبتلا به کرونا از سوی وزارت بهداشت به ناجا، گفت: پلیس راهور در صورت مشاهده افرادی که قرنطینه را رعایت نکرده اند، اعمال جریمه می کند.

به گزارش خزرآنلاین، سرهنگ امیر طالبی رئیس پلیس راهور گیلان صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به محدویت‌های کرونایی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مدیریت و مقابله باکرونا، اظهار کرد: در بند سه مصوبه ستاد مدیریت کرونا فردی مبتلا به در صورت عدم رعایت دوران قرنطینه جریمه خواهد شد. 

وی اضافه کرد: وزارت بهداشت و درمان لیست مبتلایان قطعی به بیماری کرونا را در اختیار ناجا قرار داده است.

رئیس پلیس راهور گیلان با بیان اینکه در لیست اسامی افراد مبتلا به کرونا که باید قرنطینه باشند ذکر شده است، ادامه داد: پلیس راهنمایی و رانندگی در صورت رصد هوشمند، این افراد را ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌کند.

در همین راستا، رئیس پلیس راهور گیلان گفت: محدودیت های تردد کرونایی به منظور حفظ سلامتی شهروندان اعمال می شود بنابراین انتظار می رود شهروندان نیز برای به خطر نینداختن  سلامتی خود و دیگران  از سفر کردن در چنین شرایطی بپرهیزند .

سرهنگ طالبی همچنین از بخشودگی جریمه های ۲ برابری تا پایان دی ماه امسال خبر داد و گفت: بنابر دستور فرماندهی ناجا جریمه های ۲ برابر شده  تا مهلت یاد شده به میزان اولیه خود بر می گردند و مالکان خودرو می توانند از این فرصت برای پرداخت جرایم تخلفات رانندگی اقدام کنند.

با شیوع ویروس کرونا ، محدودیت های ترددی در کشور برقرار شده است . گیلان استانی گردشگر پذیر است که قبل از شیوع کرونا سالانه پذیرای بیش از ۳۰ میلیون گردشگر بود.