شهرداری رشت باید کمک حال تاکسیرانان باشد | لزوم اعطای کارت های اعتباری به رانندگان تاکسی
شهرداری رشت باید کمک حال تاکسیرانان باشد | لزوم اعطای کارت های اعتباری به رانندگان تاکسی
خزر: متاسفانه خانواده بزرگ تاکسیرانی تا کنون نماینده قدرتمندی در پارلمان محلی شورا نداشته و همین موضوع سبب شده تا در برخی موارد زحمات این عزیزان نادیده گرفته شود.

به گزارش خزرآنلاین، مسعود عباس نژاد فعال فرهنگی-اجتماعی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با بیان اینکه تورم موجود، آثار زیانباری بر وضعیت معیشت رانندگان تاکسی داشته است، گفت: به رانندگان تاکسی به عنوان قشر زحمتکش و شریف شهر رشت، به تناسب شغل و نقشی که در جامعه ایفا می کنند، توجه شایسته و درخوری نمی شود.

وی با بیان اینکه رانندگان تاکسی نقش بسیار مهمی در برقراری نظم شهری دارند، ادامه داد: شهرداری رشت و سازمان تاکسیرانی می توانند با اتخاذ تدابیر مناسب، کمک حال این عزیزان باشند.

عباس نژاد اعطای کارت های اعتباری خرید اقلام ضروری خانوار به تاکسی داران به منظور خرید از فروشگاه های طرف قرارداد با شهرداری را یکی از این تدابیر و سیاست های حمایتی دانست و افزود: صاحبان تاکسی در مناسبت های شهرستانی، استانی و ملی همواره کمک حال شهرداری بوده اند و روا نیست تا نقش این زحمتکشان شریف و بی ادعا کمرنگ تلقی شود.

وی در پایان حمایت از تاکسیرانان را وظیفه مسئولان مدیریت شهری دانست و تصریح کرد: متاسفانه خانواده بزرگ تاکسیرانی تا کنون نماینده قدرتمندی در پارلمان محلی شورا نداشته و همین موضوع سبب شده تا در برخی موارد زحمات این عزیزان نادیده گرفته شود.

بیشتر بخوانید:
پلیس: احتمالا ماجرای «بانوی افغانستانی» سناریو باشد