رد صلاحیت عضو پرادعای شورا و چالش حضور در لیست اصولگرایان!
رد صلاحیت عضو پرادعای شورا و چالش حضور در لیست اصولگرایان!
خزر: حالا که جوانان ارزشی و انقلابی زیادی که شهره به پاکدستی و افتادگی هستند، خود را برای حضور در انتخابات کاندیدا کرده اند، بهتر نیست لیست های اصولگرایی به خصوص لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با حضور این جوانان بسته شده و از ورود افرادی که صلاحیت شان در هیات نظارت شهرستان رد شده، ممانعت به عمل آید؟

به گزارش خزرآنلاین، شنیده های موثق حکایت از آن دارد که صلاحیت یکی از بانوان پرادعا و به ظاهر ارزشی در هیات نظارت بر انتخابات رد شده است. همچنین گفته می شود علت آن وجود برخی شائبه های مالی بوده است. 

در همین راستا، باید از بزرگان اصولگرایی استان پرسید آیا این فرد بعد از این هم صلاحیت حضور در لیست جریان های اصولگرایی-انقلابی را دارد؟ حالا که جوانان ارزشی و انقلابی زیادی که شهره به پاکدستی و افتادگی هستند، خود را برای حضور در انتخابات کاندیدا کرده اند، بهتر نیست لیست های اصولگرایی به خصوص لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با حضور این جوانان بسته شده و از ورود افرادی که صلاحیت شان در هیات نظارت شهرستان رد شده، ممانعت به عمل آید؟

بی شک حضور فردی که صلاحیتش به علت وجود برخی شائبه های مالی رد شده، در لیست اصولگرایان، به اعتماد مردم نسبت به این لیست لطمه جدی وارد کرده و از اعتبار آن در نزد افکار عمومی به شدت خواهد کاست. 

 

بیشتر بخوانید:
بدهی میلیاردی مشترکان به شرکت توزیع برق گیلان