رضا رسولی به دنبال تصدی بر هیات شطرنج گیلان؟!
رضا رسولی به دنبال تصدی بر هیات شطرنج گیلان؟!
خزر: شنیده ها از تمایل رسولی برای بازگشت به عرصه مدیریت ورزشی، در حالی به گوش می رسد که هنوز دستاوردهای حضور وی در پارلمان محلی شورا، به خوبی تبیین نشده است.

به گزارش خزرآنلاین، مدت زمان زیادی تا برگزاری انتخابات هیات شطرنج گیلان باقی نمانده است. در همین راستا، شنیده ها حکایت از تمایل رضا رسولی برای تصدی بر کرسی ریاست هیات شطرنج دارد. 

گفته می شوداین عضو شورای شهر رشت پس از حضور نه چندان بلند مدت خود در هیات کاراته، این بار قصد دارد شانس خود را برای تصدی بر هیات شطرنج گیلان بیازماید. این در حالی است که تجربه آخرین حضور رسولی در یک هیات ورزشی، با برکناری پیش از موعد او همراه شده است. با این حال، به نظر می رسد اشتیاق رسولی به خدمت در ورزش، محدود به رشته ورزشی خاصی نیست. 

شنیده ها از تمایل رضا رسولی برای بازگشت به عرصه مدیریت ورزشی، در حالی به گوش می رسد که هنوز دستاوردهای حضور وی در پارلمان محلی شورا، به خوبی تبیین نشده است. اگر واقعا رسولی به دنبال کسب کرسی ریاست هیات شطرنج باشد، باید از او پرسید در طول سال ها حضورش در شورای شهر رشت، دقیقا چه خدمت برجسته ای را به شهروندان ارائه کرده که قصد دارد توامان ریاست هیات شطرنج گیلان را هم در دست بگیرد؟! 

 

بیشتر بخوانید:
رکوردشکنی فوتی های جدید کرونا در ایران: بالاتر از 400 نفر