احمد رمضانپور و سنجش میزان پایبندی به عهد و پیمان!
احمد رمضانپور و سنجش میزان پایبندی به عهد و پیمان!
خزر: جالب آن که از بین امضاکنندگان این نامه، 4 نفر دیگر از جمله همان بهراد ذاکری در اکثر آبستراکسیون ها با علوی همراهی می کرد و این تنها رمضانپور بود که از این منظر، زیر قول و امضایش زد!!

به گزارش خزرآنلاین، احمد رمضانپور از زمان ورود به شورای پنجم رشت تا کنون، بارها بر لزوم پایبندی به عهد و پیمان سخن گفته است. شاه بیت اظهارتش را هم می توان در مکالمه اش با بهراد ذاکری دید. آن زمانی که وی با انتقاد از رفتار بهراد ذاکری به عنوان یکی از هواداران تصدی علوی بر شهرداری رشت، مدعی شد که اگر تکه تکه اش کنند، زیر قول و عهد و پیمان خود نخواهد زد. (اینجا را بخوانید)

با این حال، در همین مورد به خصوص، تناقضی آشکار دیده شده که تا کنون رمضانپور آن را بی جواب گذاشته است. 

رمضانپور پس از برکناری حاج محمدی و در جریان انتخاب شهردار بعدی رشت و درست در همان زمانی که هواداران علوی با آبستراکسیون های پی در پی درصدد ایجاد تاخیر در انتخاب شهردار رشت بودند تا شاید فرجی حاصل شود، خطاب به بهراد ذاکری که از حامیان اصلی تصدی علوی بر شهرداری رشت به شمار می آمد، می گوید: چطور است که شما در مورد یک موضوعی امضا می‌دهید و بعد می خواهید آن را نادیده بگیرید؟! بنده را قطعه قطعه کنید از قول خودم نمی زنم!! شش نفر از من درخواست داشتند و من قولی به رضا رسولی دادم و زیر قولم نمی‎زنم حتی اگر شورا منحل شود.

این اظهارات رمضانپور را می شد به عنوان مخالفتش با شهردار شدن علوی برداشت کرد چرا اولا رسولی یکی از مخالفان شهردار شدن علوی به شمار می رفت و دوما رمضانپور این اظهارات را در انتقاد از رفتار بهراد ذاکری و هم طیف هایش بر زبان رانده بود.

تا به اینجا، پایبندی رمضانپور بر قولش بسیار ارزشمند بود به خصوص اینکه در این روزگار کمتر فردی پیدا می شود که اگر تکه تکه اش هم کنند، باز بر پای قول و پیمانش بماند. با این حال قضیه با انتشار نامه ای در فضای مجازی، ابعاد جدیدی به خود می گیرد! نامه ای که نشان می داد رمضانپور در کنار قول به رضا رسولی، پای نامه انتخاب علوی به عنوان شهردار بعدی رشت را هم امضا کرده است!! قابل تامل آن که رمضانپور هیچگاه اصالت این نامه را زیر سوال نبرد! 

با فرض اصالت این نامه باید گفت رمضانپور در همان زمانی که به انتقاد از عدم پایبندی بهراد ذاکری به امضا و قول و پیمان می پرداخت و می گفت که اگر تکه تکه اش کنند و حتی اگر شورا منحل شود زیر قولش نمی زند، خودش امضایش را زیر نامه شهردار شدن علوی نادیده گرفته بود و اصطلاحا زیر قولش زده بود! این در حالی است که رمضانپور در پیشگاه خداوند، شهدا و مردم شریف رشت تعهد کرده بود که در همان جلسه استیضاح حاج محمدی، امیرحسین علوی را به عنوان شهردار بعدی رشت انتخاب کند!

جالب آن که از بین امضاکنندگان این نامه، ۴ نفر دیگر از جمله همان بهراد ذاکری در اکثر آبستراکسیون ها با علوی همراهی می کرد و این تنها رمضانپور بود که از این منظر، زیر قول و امضایش زد!!

انتخاب علوی به عنوان شهردار رشت

 

بیشتر بخوانید:
شرکت ارتباطات سیار به داد دانش آموزان بلوکات رودبار رسید!

گفتنی است احمد رمضانپور در مقطع قبلی انتخاب شهردار رشت هم دست به اقدام عجیب دیگری زده بود. جمشید رسایی در این خصوص به خبرنگار خزرآنلاین گفت: آقای رمضانپور خودش با بنده تماس گرفت و از بنده خواست تا به عنوان کاندیدای تصدی بر شهرداری رشت ورود کنم اما پس از کاندیداتوری ام، خودش به من رای نداد!!