فرمانداری رشت یا روابط عمومی شهرداری پیربازار؟!
فرمانداری رشت یا روابط عمومی شهرداری پیربازار؟!
خزر: به فاصله چند ساعت از انتشار خبر استیضاح شهردار پیربازار و تعیین سرپرست جدید در رسانه ها، فرمانداری رشت اطلاعیه بلندبالایی صادر کرده و در آن مدعی شده با توجه به نقض قوانین در طی روند استیضاح شهردار پیربازار، شهردار فعلی پیربازار همچنان شهردار قانونی شهر است.

به گزارش خزرآنلاین، به فاصله چند ساعت از انتشار خبر استیضاح شهردار پیربازار و تعیین سرپرست جدید در رسانه ها، فرمانداری رشت اطلاعیه بلندبالایی صادر کرده و در آن مدعی شده با توجه به نقض قوانین در طی روند استیضاح شهردار پیربازار، شهردار فعلی پیربازار همچنان شهردار قانونی شهر است.

 در واکنش به این اقدام روابط عمومی فرمانداری رشت باید گفت:

اولا: صدور اطلاعیه ای بدین صورت آن هم با این تعجیل و از جایگاه مهم فرمانداری رشت، بدور از مرسومات اداری است. حتی اگر فرآیند استیضاح هم منطبق بر قوانین نبوده، بهتر بود فرمانداری رشت این موضوع را پس از بررسی های لازم به شورا و شهرداری پیربازار ابلاغ می کرد و روابط عمومی شهرداری پیربازار اقدام به انتشار این اطلاعیه می نمود نه اینکه روابط عمومی فرمانداری در قامت روابط عمومی شهرداری یک شهر کوچک ظاهر شود!

دوما: طی روزهای گذشته افرادی با عنوان اعتراض به عملکرد اعضای شورای شهر پیربازار در مقابل استانداری تجمع کردند که به نظر حالا بهتر می توان در خصوص ساماندهی این افراد اظهارنظر کرد! این اقدام غلط بی شک می تواند خشت اول دیواری کج باشد که البته با اطلاعیه اخیر روابط عمومی فرمانداری رشت، احتمالا اهتمامی برای برخورد با عوامل پشت صحنه وجود ندارد!