پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان به مناسبت روز خبرنگار

وحید خرّمی در آستانه فرا رسیدن ١٧ مرداد ، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان تبریک گفت. در این پیام آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم ن والقلم و مایسطرون  دنیای امروز را عصر اطلاعات و ارتباطات نام می نهند . عصری که در آن انتشار اطلاعات و دسترسی […]

وحید خرّمی در آستانه فرا رسیدن ١٧ مرداد ، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

ن والقلم و مایسطرون

 دنیای امروز را عصر اطلاعات و ارتباطات نام می نهند . عصری که در آن انتشار اطلاعات و دسترسی به اطلاعات  نقش تعیین کننده ای دارد که در این میان ، خبرنگاران در خط مقدم و پیشرو در امر آگاهی بخشی در جامعه می باشند.

 هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت شهید «محمود صارمی» به نام روز خبرنگار، فرصت و بهانه ای است برای پاسداشت خدمات انسان های شایسته و حقیقت طلبی که چشم بیدار جامعه و زبان گویای مردم هستند.

 اینجانب با تبریک این روز به همه خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی در استان گیلان ، بویژه خبرنگاران ارجمندی که در سال آبی و زراعی جاری بواسطه تقویت اطلاع رسانی، فعالیت‌ها و خدمات بخش آب استان ، زمینه ساز تحقق شعار سال «تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها » بوده اند ‌تشکر و قدردانی نموده و  از درگاه خداوند مهربان برای همه این عزیزان سلامتی، سربلندی و توفیق روزافزون مسئلت می نمایم.

وحید خرّمی – رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان