رونمایی از کتاب نبض آب سرگذشت یک نجاتگر بزرگ در رودبار
رونمایی از کتاب نبض آب سرگذشت یک نجاتگر بزرگ در رودبار
خزر: آئین رونمایی از کتاب نبض آب سرگذشت یک نجاتگر بزرگ در رودبار برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، طی مراسمی با حضور رئیس جمعیت هلال احمر استان گیلان ، نماینده مردم رودبار در مجلس، معاونت امور عمرانی فرمانداری رودبار و جمعی از مسئولین و امدادگران جمعیت هلال احمر رودبار ، آئین رونمایی از کتاب ” نبض آب ” سرگذشت یک نجاتگر بزرگ کشوری بنام سید حسین بابایی چگینی با اسم مستعار.

عطا در محل سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر شهر رودبار برگزار گردید.

در این مراسم، غلامی رئیس جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن قدردانی از زحمات امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان رودبار بویژه نجاتگر بزرگ کشوری سید حسین بابایی چگینی که تالیف این کتاب سرگذشت ایشان می باشد گفت : مفتخریم که در استان گیلان ۱۸ شهید امدادگر داریم .و امداد گران ما ادامه دهنده راه آنها می باشند.

وی افزود : امدادگران درهمه حوادث و اتفاقات حضور دارند و برای نجات انسانها و آرامش و آسایش جامعه بشری ، جان خویش را به خطر می اندازند.

در این مراسم خانم ظهیری برسری یکی از مولفین این کتاب ، گوشه هایی از یک عمر خدمات داوطلبانه نجاتگر بزرگ رودباری را بیان کرد.

در پایان از کتاب نبض آب  سرگذشت یک عمر خدمات داوطلبانه نجاتگر بزرگ کشوری و بین المللی آقای سید حسین بابایی چگینی رونمایی گردید.

لازم بذکر است : کتاب نبض آب روایت زندگی یک نجاتگر از خطه سرسبز گیلان و مهد زیتون کشور ، رودبار می باشد که توسط ابوالفضل رزاق پور و سمانه ظهیری برسری به رشته تحریر درآمده است و این مجموعه داستان واقعی سر گذشت یک نجاتگر و در حقیقت بیانگر رشادت ها ،فداکاری ها و تلاش های یک حماسه ساز بنام سید حسین بابایی چگینی  در رشته نجات غریق و غواصی در آبهای استان گیلان و کشور است .البته با توجه به اینکه زندگی در جوامع بشری همواره با بلایا و سوانح و حوادث گوناگون روبرو بوده و خواهد بود و لذا نیاز به امداد رسانی دارد و نجات غریق و غواصی یکی از کمک های بشر دوستانه در این زمینه است.

 

بیشتر بخوانید:
مرد قاتل: همسرم ده روز پس از عروسی با دوست پسرش به ماه عسل رفت