ریاست دوره ای خانه احزاب گیلان به اصولگرایان رسید
ریاست دوره ای خانه احزاب گیلان به اصولگرایان رسید

به گزارش خزرآنلاین، رئیس سومین دوره خانه احزاب گیلان اظهار داشت: پس از  دو دوره ریاست اصلاح طلبان و مستقلین در انتخابات  و رای گیری دور سوم ، اصولگرایان ریاست خانه احزاب را برعهده گرفتند. داراب مجد با بیان اینکه در مسند ریاست خانه احزاب مسولئیت ما چند برابر می شود، ادامه داد: در مسند […]

به گزارش خزرآنلاین، رئیس سومین دوره خانه احزاب گیلان اظهار داشت: پس از  دو دوره ریاست اصلاح طلبان و مستقلین در انتخابات  و رای گیری دور سوم ، اصولگرایان ریاست خانه احزاب را برعهده گرفتند.

داراب مجد با بیان اینکه در مسند ریاست خانه احزاب مسولئیت ما چند برابر می شود، ادامه داد: در مسند ریاست خانه احزاب باید فراجناحی عمل کنیم و نمی توانیم دفاعیات مان صرفا از حزب خاصی باشد.

وی با اشاره به اینکه احزاب حلقه واسط بین مردم و حکومت هستند، افزود: هر حزبی سلیقه ی بخشی از افکار عمومی را نشان می دهد ؛ بنابراین در مسند ریاست خانه احزاب باید یاور و مطالبه گر همه مردم باشیم.

مجد،  هدف از تاسیس خانه احزاب را حفظ دموکراسی عنوان و بیان کرد: ما برای دموکراسی و  آزادی که شعار انقلاب ما بود، خون دادیم و می خواهیم تا از قانون و مطالبات مردم از حکومت دفاع کنیم و در این راه اهتمام داریم.

گفتنی است برای سال سوم ریاست دوره ای خانه احزاب از فراکسیون اصولگرایان رای گیری و آقای مجد به سمت رئیس و آقای برادران نصیری نایب رییس اول و آقای حاج شادمان نایب رئیس دوم انتخاب گردیدند. همچنین آقای محمدابراهیم نصر به عنوان دبیر و سرکار خانم مدارایی بعنوان خزانه دارانتخاب شد.

در حال حاضر ۱۰ حزب در خانه احزاب گیلان متشکل از سه فراکسیون فعالیت می کنند.