رییس آموزش و پرورش خمام: جذب ۹۵ میلیون تومان تجهیزات از طریق اداره کل نوسازی استان
رییس آموزش و پرورش خمام: جذب ۹۵ میلیون تومان تجهیزات از طریق اداره کل نوسازی استان
خزر: رییس اداره آموزش و پرورش خمام از جذب ۹۵ میلیون تومان تجهیزات از طریق اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، رییس اداره آموزش و پرورش خمام از جذب ۹۵ میلیون تومان تجهیزات از طریق اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان خبر داد.

فاطمه میرزانژاد با اشاره به دیدار اخیر خود با مهرالله رخشانی‌مهر «معاون نوسازی و تجهیز مدارس کشور» و قاسم احمدی‌لاشکی «معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش» پس‌از تحقق شهرستان‌شدن خمام، گفت : ۴ عدد سیستم کامپیوتر با متعلقات کامل به‌ارزش حدود ۳۸,۴ میلیون تومان، ۶ عدد چاپگر به‌ارزش ۱۰ میلیون تومان، ۳ عدد لپ‌تاپ به‌ارزش ۱۹,۸ میلیون تومان، ۲ عدد دیتا پروژکتور به‌ارزش ۱۶,۲ میلیون تومان و ۳۵ عدد صندلی دانش‌آموزی و معلم به‌ارزش ۱۰ میلیون تومان از طریق اداره کل نوسازی استان دریافت گردیده است.

وی همچنین از توزیع حدود ۱۰۰ عدد تبلت و تلفن‌همراه هوشمند در بین دانش‌آموزان کم‌بضاعت به‌منظور تحصیل غیرحضوری از طریق شبکه شاد به ارزش ۱۳۵ میلیون تومان، اهدای ۳ دستگاه بخاری به ارزش ۹ میلیون تومان و بسته‌های معیشتی به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان در قالب طرح کمک‌های مومنانه، با کمک خیرین و همکاران اداری و آموزشی در ۹ ماهه اخیر خبر داد.

رییس آموزش و پرورش خمام پیش تر هم در جلسه شورای آموزش و پرورش بخش خمام که با حضور مدیرکل، بخشدار، شهردار و امام‌جمعه در ساختمان آموزش و پرورش برگزار شد، گفته بود: ۸۴,۴ درصد معلمان، ۹۸,۷ درصد کلاس‌ها و ۶۴,۶ درصد دانش‌آموزان بخش خمام در شبکه شاد عضو شده‌اند همچنین میانگین آماری در سطح استان به ترتیب ۸۱,۹، ۹۴,۲ و ۵۹,۵ درصد بوده و البته ۱۰۰ درصد مدارس خمام به‌عضویت شبکه آموزش دانش‌آموزی در آمده‌اند، که میانگین استانی آن ۹۸,۱ درصد است.

گفتنی است فاطمه میرزانژاد دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته فقه و حقوق است که پیش از ریاست بر آموزش و پرورش خمام، ریاست اداره آسیب های اجتماعی و ریاست اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان را برعهده داشته است. وی همچنین فعالیت به‌عنوان مشاور آموزشی و فرهنگی شهرداری رشت را در کارنامه دارد. 

  • منبع خبر : خمام نیوز