دارندگان برگه های تردد نگران جریمه نباشند / فعلا مراجعه حضوری نکنید
دارندگان برگه های تردد نگران جریمه نباشند / فعلا مراجعه حضوری نکنید
خزر: رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به اینکه دارندگان برگه های تردد نگران جریمه ها نباشند، گفت: روزانه حدود ۶۰۰ نفر از شهروندان برای پیگیری برگه های جریمه به پلیس راهور مراجعه می کنند.

به گزارش خزرآنلاین، سرهنگ امیر طالبی  با اشاره به اینکه صاحبان خودروهایی دارای برگه تردد نگران اعمال جریمه نباشند، اظهار کرد: خودورهایی که تردد آنها ضروری بوده از سوی پلیس اعمال قانون شده‌اند نگران برگه‌های جریمه خود نباشند.

وی افزود: خودروهایی که دارای مجوز تردد از فرمانداری‌ها هستند نگران اعمال قانون پلیس چه در زمان تردد بین شهری و چه تردد شبانه نباشند.

رئیس پلیس راهور گیلان با بیان اینکه در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهند شد تا مالکان این خوردها مدارک لازم را برای رسیدگی به این موضوع برای پلیس راهور ارسال کنند، ادامه داد: یکی از دغدغه‌های شهروندان مراجعه حضوری است.

وی با اشاره به اینکه بعد از دریافت مدارک در کمیسیون‌های مربوطه این موضوع رسیدگی خواهد شد، گفت: تلاش می‌کنیم تا نتایج این کمیسیون‌ها به نفع مردم باشد تا اگر ترددی ضروری بوده و اعمال قانون شده اقدامات لازم برای حذف جریمه‌ها انجام شود.

سرهنگ طالبی در ادامه با تأکید بر اینکه شهروندان تا زمانی که از آنها درخواستی برای ارسال مدارک نشده به مراکز پلیس راهور مراجعه نکنند، افزود: روزانه حدود ۶۰۰ نفر از شهروندان به منظور پیگیری جریمه‌ها ایام محدودیت‌های تردد به پلیس راهور مراجعه می‌کنند.

وی با اشاره به خطر انتشار و انتقال ویروس کرونا در تجمعات، اظهار کرد: قطعاً تجمع مردم در این مراکز می‌تواند زمینه را برای انتقال و انتشار بیشتر ویروس کرونا فراهم کند.

رئیس پلیس راهور گیلان با بیان اینکه هدف از اعمال محدودیت‌های تردد و صدور برگه‌های جریمه ارتقای بهداشت عمومی جامعه است، تأکید کرد: اگر قرار باشد بازخورد جریمه‌ها حضور و تجمع شهروندان در مراکز پلیس راهور باشد شاهد آسیب‌های بیشتری خواهیم بود.