رییس کل دادگستری گیلان خبر داد؛ ترخیص خودروهای توقیف شده در پارکینگ های استان به راحت ترین شیوه
رییس کل دادگستری گیلان خبر داد؛ ترخیص خودروهای توقیف شده در پارکینگ های استان به راحت ترین شیوه
خزر: رئیس کل دادگستری گیلان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و مسئولان راهور استان از پارگینگ خودرو و موتورسیکلت های توقیف شده پلیس راهور در شهرستان بندر انزلی بازدید کرد.

به گزارش خزرآنلاین، حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری گیلان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و مسئولان راهور استان از پارگینگ خودرو و موتورسیکلت‌های توقیف شده پلیس راهور در شهرستان بندر انزلی بازدید کرد.

سید رحمن سید زاده معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه خودرو و موتورسیکلت‌های زیادی در پارکینگ‌های پلیس راهور در کل استان وجود دارد که باید تعیین تکلیف شوند اظهار داشت: برخی از این خودرو‌ها از سال ۹۴ در پارکینگ‌ها بوده و مالکان جهت دریافت آن تاکنون مراجعه نکرده اند.

وی در ادامه تصریح کرد: رئیس کل دادگستری استان در خصوص ترخیص به راحت‌ترین شیوه برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم به دادستان‌ها دستور داد با حضور میدانی و همراهی پلیس راهور استان نسبت به ترخیص بدون ایجاد موانع و تعیین تکلیف جهت استرداد به مالکین در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند.

سید زاده در پایان خاطر نشان کرد: افراد در سراسر استان می‌تواند با ارائه مدارک شناسایی و با پرداخت تنها بخش کوچکی از هزینه پارکینگ جهت دریافت خودرو و یا موتور سیکلت خود به پارکینگ‌ها مراجعه کنند.